انتخاب جراح بینی

برای اینکه بخواهید جراحی بینی خوبی داشته باشید می توان گفت نتیجه عمل بینی شما تا درصد بالایی به جراح بینی شما بستگی دارد .شاید شما در اینکه کدام یک از جراحان بینی را انتخاب کنید سردر گم شوید اما پیشنهاد می شود که تحقیقات لازم را درباره پزشک خود داشته باشید به هر حال شما قصد انجام جراحی زیبایی را دارید و دوست ندارید چهره شما به هم بریزد و یا اینکه دچار عوارض خاصی بعد از عمل بشوید .

دیدن نمونه کار های جراح بینی

در ابتدا شما بهتر است نمونه هایی از جراحی پزشک خود را با دقت مشاهده کنید و یا در صورتی که یکی از اقوام و آشنایان شما به این جراح مراجعه کرده اند و از عمل خود راضی هستند سوالاتی را بپرسید.شما با دیدن نمونه ایی از جراحی ها می توانید تا حدودی با سبک جراح خود آشنا شوید .

جراح بینی

ویژگی های یک جراح بینی خوب چیست ؟

زمانی که شما به مطب پزشک خود برای مشاوره جراحی بینی مراجعه کنید می توانید با صحبت کردن و همچنین بیان کردن انتظارات خود از جراحی تا حدودی با ایشان آشنا شوید .

جراح بینی  باید صورت شما را معاینه کند تا بتواند ایرادات بینی شما را برایتان بازگو کند و این که کدام یک از قسمت های بینی شما دارای نقص هستند و قرار است در عمل بینی بازسازی شوند برای شما توضیحات مختصری بدهد .

یک جراح بینی خوب اولویت کار خود را بر سلامت بیمار خواهد گذاشت برخی از افراد هستند که تمایل دارند بینی خود را به شکل و فرم خاصی تبدیل کند جراح بینی باید وی را مطلع سازد که آیا این نوع بینی با صورت وی تناسب لازم را دارد یا خیر و آیا به سلامت وی آسیبی وارد خواهد کرد یا نه .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژوا سلیمان زاده

شما می توانید برای دریافت اطلاعات در زمینه لیپوماتیک ، جراحی سینه  به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتر سلیمان زاده بپیوندید.

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 − 1 =

Call Now Button