بهترین جراح لیپوماتیک شکم در تهران

یکی از معیارات اصلی خوش فرمی و داشتن تناسب اندام داشتن شکمی صاف می باشد، اما متاسفانه در زندگی امروزی به علت عادات غذایی اشتباه و عدم فعالیت مناسب املاح و اشباع انباشته شده در ناحیه شکم زیاد شده که برطرف کردن آن کاری سخت و طاقت فرسا و حتی در برخی مواقع غیر ممکن گشته است.

از این رو افراد زیادی برای رهایی از این چربی های روی هم انباشته شده به جراحی لیپوماتیک روی آورده اند، چرا که این جراحی راحت ترین و سریعترین روش ممکن برای رسیدن به تناسب اندام خصوصا برای افرادی که امیدی برای رسیدن به فرم بدن دلخواه خود و تناسب اندام ندارند روشی فوق العاده موثر می باشد. اما سوال اینجاست که چرا برخی از افراد پس از انجام جراحی رضایت نداشته ومدام گله و شکایت دارند؟
برای رسیدن به پاسخ این سوال مهم در این مقاله با ما همراه باشید:

جراحی لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک روشی است پیشرفته برای درمان چاقی موضعی بدن است که با تخلیه چربی های انباشته شده در نواحی مختلف بدن مانند شکم ، پهلو ، ران و بازو و…انجام می شود، این جراحی سریعترین روش ممکن برای رسیدن به تناسب اندام محسوب می گردد که بصورت غیر تهاجمی و بدون نیاز به بیهوشی کامل و در طی یک جلسه قابل انجام می باشد.

چاقی موضعی

انباشته شدن چربی های موضعی تنها در ناحیه ای از بدن مانند شکم یا پهلو که فر م وساختار بدن فرد را بهم می ریزد را چاقی موضعی می گویند.

لیپوماتیک شکم

تخلیه حجم چربی های رسوب شده در داخل شکم را لیپوماتیک شکم می گویند، این جراحی یکی از جراحی های پر طرفدار در بین افراد زیادی اعم از زن و مرد می باشد،از آنجایی که بزرگی و چاقی شکم اندما افراد را زشت و نافرم می نماید و حتی باعث می شود پوشیدن لباس های زیبا نه تنها جلوه چندان زیبایی از خود نشان ندهد حتی باعث می شود که چلقی شکم بیشتر به چشم آید،از این رو افراد از پوشیدن لباسهای زیبا طبق مد روز و علایق خود محروم می مانند.
لیپوماتیک شکم به راحتی می تواند چربی های موضعی ، پوست های شل و افتاده ناحیه شکم را به صورت غیر تهاجمی و با بی حسی موضعی رفع نماید.این جراحی برای انواع شکم ها ثابل انجام می باشد، حتی افرادی که دارای شکم های کوچک هستند با انجام این جراحی می توانند شکمی کاملا مسطح و تخت داشته باشند.

نحوه انجام لیپوماتیک

دکتر سلیمان زاده این گونه بیان می کنند که، در جراحی لیپوماتیک شکم پزشک متخصص جراحی پلاستیک، از میله ای نازک که مخصوص این جراحی بنام کانولا می باشد استفاده می کند به این صورت که پس از بیحسی موضعی فرد، پزشک میله کانولا را در داخل بدن فرد نموده تا چربی های رسوب شده در زیر پوست را به بیرون از بدن هدایت نماید.
نکته: چربی های تخلیه شده در این روش را می توان در نواحی دیگر بدن به منظور حجمی سازی و یا ترمیم طبق فرایندهای پزشکی تصفیه شده و قابل تزریق و مورد استفاده می باشد.

مزایای لیپوماتیک شکم

  • رفع چربی های شکم
  • رسیدن به تناسب اندام در یک جلسه
  • دوره نقاهت کوتاه
  • عدم برگشت به حالت اولیه
  • بدون ماندن اثری از زخم و اسکار

عکس لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک شکم کیست؟

همانگونه که در بالا مطرح شد، جراحی لیپوماتیک شکم روشی آسان برای حذف چربی های شکم می باشد، اما عدم انتخاب صحیح متخصص جراحی پلاستیک و جراحی لیپوماتیک شکم می تواند این جراحی را به مراتب دشوار و سخت نماید تا جایی که عوارض ایجاد شده ناشی از آنها برای فرد مشکل ساز گردد، چرا که زیبایی و جذابیت همانگونه که می تواند تاصیر مثبتی در زندگی داشته باشد اما کوچک ترین خطا می تواند تاثیرات منفی برای فرد به همراه داشته باشد که فرد را مادام العمر درگیر خود نماید، لذا توصیه اکید بر این است که در انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک شکم خود دقت داشته باشید.

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام جراحی لیپوماتیک شکم در تهران می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122770582 و 09129330252 تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

بهترین جراحی لیپوماتیک شکم در تهران کیست؟

بهترین جراح لیپوماتیک فرد است که در زمینه جراحی زیبایی وپلاستیک مدرک و تخصص داشته و در مراکز تخصصی با سابقه کاری مفید حال فعالیت باشد، یک جراح لیپوماتیک خوب لازم است حتما با آناتومی بدن آشنایی کامل داشته باشد و قادر باشد ناخنچاری ها و نواقص بدن را تحت ترمیم و جراحی قرار دهد.

چگونه بهترین متخصص لیپوماتیک را بشناسیم؟

افراد متقاضی جراحی لیپوماتیک می توانند با جستجو در اینترنت بهترین جراح پلاستیک و لیگوماتیک شکم را پیدا کرده و بشناسند، همچنین مشورت با افرادی که سابقه جراحی لیپوماتیک دارند هم بسیار تاثیر گذار است، به افراد متثاضی جراحی لیپوماتیک اکیدا توصیه میشود در مورد پزشک متخصص خود تحقیقات لازم را انجام داده و با بیماران و مراجعین وی مشورت نموده و نمونه کارهای متخصص مربوطه را مشاهده نمایند، همچنین داشتن یک جلسه مشاوره حضوری با پزشک انتخابی مورد نظر نیز می تواند تاثیر زیادی در انتخاب شما و رسیدن به پاسخ بسیاری از سوالات شما داشته باشد.

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهارده + یک =

Call Now Button