بهترین جراح پلاستیک

بهترین جراح پلاستیک

متخصص جراح پلاستیک کیست؟

جراح پلاستیک بعد از گذراندن دوره دکتری و گرفتن مدرک در رشته پزشکی باید دوره ای تخصصی را در رشته جراحی عمومی و دوره سه ساله با عنوان فوق تخصص را در رشته جراحی پلاستیک طی کند. بهترین جراح پلاستیک برای عمل های ترمیم زیبایی صورت و اندام بدن می باشد.

 

کاربرد جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک علمی است که به رفع نواقض و بدشکلی های برخی از نواحی بدن بپردازد. همچنین به ترمیم و اصلاح لایه های پوست که در اثر بالابودن سن دچار از بین رفتن کلاژن در آن می باشد، می پردازد. از جمله خدماتی که بهترین جراح پلاستیک انجام می دهد شامل : لاغری با لیپوماتیک ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی شکم( آبدومینوپلاستی ) لیفت صورت و گردن، جراحی زیبایی سینه می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک روش لاغری موضعی در قسمتهای از بدن می باشد که بدون درد و خونریزی، بدون بیهوشی و تنها با بی حسی است ، که می تواند در طول تنها یک جلسه ، حجم ، سایز و وزن شما را به طور چشمگیری کاهش دهد .
لیپوماتیک کم تهاجم است و بدون هیچ عارضه ای می تواند باعث پیکر تراشی و فرم دهی به اندام شما باشد . در لیپوماتیک بافت چربی بدون هیچ گونه آسیبی از بدن خارج می شودو باعث کاهش وزن فرد می شود.

جراحی شکم ( ابدومینوپلاستی)

جراحی شکم یا ابدومینو پلاستییک جراحی برای از بین بردن چربی ها و برداشتن پوست شل و آویزان آن می باشد. معمولا بیشتر خانم هایی که بارداری های متعددی داشته اند و یا اینکه بعد از زایمان دچار شلی و افتادگی در ناحیه زیر شکم شده اند گزینه های مناسب تری برای این جراحی هستند .
این جراحی با شکاف ناحیه زیر شکم و برش پوست و چربی های زیر ناف انجام می شود،بعد از برش این ناحیه نیاز است تا محل جراحی شده بخیه شود . بعد از جراحی فرد یک شکم صاف و بدون پوست آویزان خواهد بود . در این روش از پوست بالای ناف برای بهبود ظاهر شکم استفاده می شود.با ایجاد شکاف در زیر شکم پوست این ناحیه که دچار ترک است برداشته می شود و بعد پوست بالای ناف به سمت زیر شکم بخیه زده خواهد شد . در بسیاری از موارد نیاز است تا مجدد دور ناف فرد ایجاد شود. بهترین جراح پلاستیک قبل از انجام هرگونه اقدامی بررسی های لازم را  در فرد انجام می دهد.

برخی از خدمات دکتر پژوا سلیمان زاده

لاغری با لیپوماتیک

جراحی زیبایی بینی

جوانسازی صورت

جراحی زیبایی سینه

جراحی شکم

با تشکر مدیریت سایت دکتر سلیمان زاده

 

Call Now Button