بزرگی سینه های شما می تواند باعث زیبایی اندام شما شود البته بزرگی سینه هم باید به اندازه ایی باشد که با اندام فوقانی شما تناسب داشته باشد .افرادی که سینه های کوچک دارند معمولا لباس ها به زیبایی بر روی تن آنها دیده نمی و مجبور می شوند که از پدها و یا سوتین های حجم دهنده استفاده کنند .روش های متفاوتی برای اینکه شما سینه های خود را برجسته و بزرگ کنید وجود دارد.اگر بخواهید می توانید جراحی پروتز سینه انجام دهید که با برش در زیر سینه شما پروتز وارد زیر پوست سینه شما می شود اما اگر تمایل به جراحی ندارید می توانید با تزریق چربی سینه های خود را به هر اندازه که مایل هستید برجسته کنید.البته باید بدانید که ماندگاری این روش به اندازه پروتز سینه نبوده  و بعد از مدتی  چربی به بدن شما جذب می شود و باعث می شود  برجستگی سینه به نسبت روز های اول بعد از تزریق کاهش پیدا کند و شما باید این روش را دوباره تکرار کنید .

تزریق چربی در سینه

چربی ها از کدام قسمت برداشته می شود؟

چربی های قسمت باسن ،شکم و ران پاها معمولا از استحکام بیشتری برخوردار هستند به همین دلیل چربی ها از این قسمت برداشته می شود و بعد از تصفیه به داخل سرنگ های مخصوص ریخته می شود .چند نقطه بر روی سینه در نظر گرفته می شود و از این نواحی چربی ها وارد سینه می شود تا سایز سینه به اندازه دلخواه شما برسد .

یکی از مهم ترین نکاتی که در تزریق چربی در سینه باید رعایت شود میزان چربی ها وراد شده به صورت یکسان در هر دو سینه است به همین منظور شما باید به یک متخصص با دقت و با تجربه مراجعه کنید تا نتیجه ایی قابل قبول و رضایت بخش به دست بیاورید.

با تشکر مدیریت سایت پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی زیبایی و ترمیمی

 

درباره دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهار + دوازده =

Call Now Button