تفاوت لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی

از بین بردن و حذف چربی های شکم یکی از سخت ترین کارهای است که با ورزش و رعایت کردن رژیم می توان انجام داد اما جای نگرانی وجود ندارد زیرا با استفاده از روش های مختلفی نظیر ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک و لیپولیزر می توان این چربی ها را از بین برد . در این مقاله می پردازیم به تفاوت لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی تا شما عزیزان با هر دو روش بیشتر آشنا شوید.

تفاوت لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

تفاوت لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

 

امروزه اکثر اشخاص برای لاغر کردن چربی های شکم به جای به کار گیری روش های قدیمی روش مطمئن و ایمن لاغری با لیپوماتیک را انتخاب می کنند .   در روش لیپوماتیک می توان چربی ها شکم و نواحی مختلف بدن را که تخلیه می کنیم به نواحی مختلف بدن نظیر صورت و دست ها تزریق نمود . در واقع با استفاده از روش جدید و مطمئن لیپوماتیک می توان چربی ها را پس از تزریق به باسن ، سینه ، صورت و نواحی که نیاز است تزریق نمود .

در روش جراحی ابدومینوپلاستی نیز می توان چربی ها را استخراج نمود اما پس از تخلیه چربی ها نمی توان آنها را به نواحی مختلف بدن تزریق نمود و یکی از تفاوت های لیپوماتیک و جراحی ابدومینوپلاستی را می توان این مورد بیان کرد . روش ابدومینوپلاستی برای افرادی که پوست آنها بسیار چروک شده است و به دلیل چاقی زیاد دچار افتادگی و شلی است مناسب است ، اما لیپوماتیک را می توان برای اشخاصی که در ناحیه ای خاصی از بدن دچار چاقی شده اند انجام داد .

به عنوان مثال اشخاصی که در ناحیه دست ها و یا ران فقط دچار انباشته شدن چربی ها هستند استفاده از روش لیپوماتیک یک روش مناسب است . اشخاصی که شکم بسیار بزرگ و سفتی دارند نیز بهتر است از روش لیپوماتیک استفاده نمایند و استفاده از روش ابدومینوپلاستی برای این اشخاص توصیه نمی شود . فرق اصلی روش لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی در نحوه تخلیه چربی ها و استفاده پس از تخلیه چربی ها است .

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر سلیمان زاده

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 + 5 =

Call Now Button