جدیدترین روش لیفت شکم

ممکن است خود را از آن دسته افراد بدانید که از تلاش برای لاغری و کوچک کردن شکم خسته شده اید و تصور می کنید که چاقی شما ژنتیکی است به طوری که با نوشیدن آب هم چاق می شوید . حال برای این مشکل چه باید کرد ؟ باما در ادامه همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

لاغری شکم با رژیم غذایی و ورزش

در گذشته افراد از رژیم های متعدد غذایی برای لاغری استفاده می کردند و به باشگاههای ورزشی می رفتند و به راحتی آن را رها نمی کردند . اما بعد  از مدتی خسته می شدند و آن را رها می کردند و سراغ غذاهای دلخواه خود می رفتند . این امر باعث چاق شدن و اضافه وزن بیشتر از حالت قبل می شد . اما امروزه با آمدن روش های لاغری سریع این مشکل برطرف شده و در یک روز فرد به اندام ایده آل خود بدون سختی می رسند .

عکس لیفت شکم

عکس لیفت شکم

 چه افرادی جراحی لیفت شکم انجام می دهند ؟

به طور کلی افرادی که برای جراحی شکم اقدام می کنند به دو دسته تقسیم می شوند :

  1. اورژانسی یا درمانی

افرادی که به علت های نظیر تروما یا حوادث طبیعی مثل زلزله یا حوادثی از قبیل تصادف دچار آسیب می شوند که به صورت اورژانسی باید شکم بیمار جراحی شود .

افراد دیگری به دنبال التهاب ، سوراخ شدن ، انسداد در احشاء شکمی مجبور به انجام جراحی شکم شوند . سوراخ شدن معده ، انسداد روده بزرگ یا عریض بودن آن از جمله این مشکلات می باشد . این جراحی ها باید در کمتر از 6 ساعت انجام شود در غیر اینصورت خون دچار عفونت می شود و ممکن است منجر به مرگ فرد شود .

  1. غیراورژانسی یا زیبایی

یکی از روش های لاغری شکم به همراه لیفت آن جراحی ابدومینوپلاستی است . این جراحی معمولا برای افرادی که زایمان های متعدد داشته اند یا شکم بزرگی دارند یا می خواهد شکم تختی داشته باشند مناسب است.

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام زمان مناسب جراحی ترمیمی بینی می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122770582 و 09129330252 تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

برای لیفت شکم به چه دکتری مراجعه کنیم ؟

حال سوال اینجاست این جراحی را باید نزد چه کسی انجام داد ؟ از آنجائیکه به دلیل استقبال بسیاری از افراد از این جراحی تبلیغات زیادی صورت گرفته افرادی که در این زمینه تخصص ندارند برای سود جویی و منافع خود دست به این جراحی می زنند که در آینده عوارض بیشماری را متوجه فرد می کند . در ابتدا پزشک باید تشخیص دهد که فرد برای این جراحی مناسب است یا نه ؟ برخی از افراد شرایط لازم برای این جراحی را ندارند . فردی که این جراحی را انجام می دهد باید جراح پلاستیک بوده یا بورد تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را داشته باشد . حتما قبل از تصمیم به این عمل با جراح مشورت کرده و نمونه عمل قبل و بعد از جراحی را ببینید .

پزشک باید در جلسه مشاوره اطلاعاتی درباره عوارض احتمالی ابدومینوپلاستی در اختیار بیمار قرار دهد تا بیمار با آگاهی تصمیم به انجام آن بگیرد .

جدیدترین روش لیفت شکم

امروزه تبلیغات زیادی درباره لیفت شکم بدون جراحی وجود دارد که با استفاده از دستگاههای لیزر چربی ها فریز شده و شکم را صاف می کند . واقعیت اینست که برای لاغری شکم باید چربی های اضافی را از قسمتی که تجمع چربی وجود دارد تخلیه کرد و برای داشتن شکمی تخت باید پوست اضافه را با جراحی برداشت و آن را لیفت کرد . این امر تنها از راه جراحی امکان پذیر است. روشهای معمول تنها چربی را فریز کرده یا از حجم آن می کاهد که بعد از مدتی قابل بازگشت می باشد .

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج × پنج =