جراحی زیبایی شکم در مردان

جراحی زیبایی شکم امروزه در بین خانم ها بسیار متداول شده است و بسیاری از خانم ها بعد از زایمان اقدام به جراحی زیبایی شکم می کنند.  ولی جالب است بدانید که جراحی زیبایی شکم نیز در آقایان در حال پیشرفت است و همه ساله تعداد زیادی از آقایان این جراحی زیبایی را انجام می دهند.

جراحی زیبایی شکم در مردانی انجام می شود که خواهان تناسب اندام و زیبایی در اندام های خود هستند. دکتر پژوا سلیمان زاده جراح پلاستیک در ادامه به توضیح درباره این جراحی پرداخته و به تمامی مواردی که در جراحی زیبایی شکم مردان نیاز است تا بدانید اشاره خواهند کرد.

جراحی زیبایی شکم در مردان

علت انجام جراحی زیبایی شکم در مردان چیست؟

این سوالی است که شاید ذهن شما و بسیاری از افراد را به خود درگیر نماید ولی باید بدانید که اولین و عمده ترین علت انجام این جراحی در مردان داشتن اندامی ورزشکاری است.

همچنین همانطور که می دانید با گذر زمان بدن دچار تحلیل شده و که افزایش سن، وزن و نحوه زندگی در این افتادگی بدن نیز تاثیر گذار است. در این میان پوست و همه بافت های بدن کشیده شده و حالتی افتاده پیدا می کند. زیرا پوست حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این کاهش الاستیک پوست سبب می شود. تا تاثیر منفی بر روی بدن گذارد. این افتادگی پوست در آقایان در شکم و گردن بسیار قابل مشاهده است.

روش های مختلفی برای کاهش این افتادگی وجود دارد که از جمله روش های غیر جراحی می توان به ورزش و رژیم غذایی اشاره کرد. با این بسیاری از افراد با داشتن سبک زندگی سالم همچنان دارای افتادگی در ناحیه شکم هستند. جراحی زیبایی شکم می تواند به این افراد کمک زیادی کند.

دکتر پژوا سلیمان زاده به آقایانی که می خواهند جراحی زیبایی شکم  انجام دهند، توصیه می کنند که حتما قبل از جراحی یک جراح پلاستیک معتبر و ماهر در خصوص جراحی مشاوره داشته باشند.

جراحی زیبایی شکم در مردان

بسیاری از آقایان با افزایش سن با بزرگ شدن حجم شکم خود رو به رو هستند و این امر برایشان بسیار آزار دهنده است. حتی افرادی در این بین هستند که با داشتن تناسب اندام از حجمشکم خود راضی نیستند و مایلند تا شکمی صاف و یک دست داشته باشندو یا حتی عضلات آن ها فرمی six-pack به خود بگیرد.

بزرگی شکم به مرور زمان به دلیل شبک اشتباه زندگی، عدم ورزش و رژیم نا مناسب غدایی بروز می کند. به دنبال این موارد چربی های دور شکمی در حال افزایش بوده و با ورزش نمی توان به طور کامل از شرر آنها خلاص شد.

به همین دلیل جراحی زیبایی شکم در مردان انجام می شود.

چه افرادی می توانند جراحی شکم را در مردان انجام دهند؟

دکتر پژوا سلیمان زاده جراح پلاستیک به آقایانی که می خواهند جراحی زیبایی شکم انجام دهند توصیه می کنند که باید قبل از جراحی مشاوره شوید. زیرا فردی که مناسب برای این نوع از جراحی است باید از نظر فیزیکی و سلامت بدنی در حد مطلوبی باشد. همچنین از انجام این جراحی انتظارات منطقی داشته باشد. داشتن وزن مناسب با توجه به چربی های دور شکمی باید منطقی باشد و فرد با داشتن ورزش و رژیم غذایی سالم ناتوان در از بین بردن این چربی ها بوده باشد. زیرا این جراحی زیبایی به کاهش وزن کمکی نمی کند.

جراحی زیبایی شکم در مردان به چند روش انجام می شود؟

برای آن که جراحی زیبایی شکم را در آقایان انجام داد روش های مختلفی وجود دارد و هر فردی با توجه به نیاز و آناتومی جراحی می شود. با این که اصول انجام جراحی زیبایی شکم یکی است ولی با توجه به میزان مورد نیاز جراحی از تکنیک های مختلفی استفاده می شود. ولی هدف از این جراحی در آخر رسیدن به نتیجه جراحی است که آن هم داشتن شکمی زیبا، خوش فرم و یک دست است.

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام جراحی زیبایی شکم در مردان می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122770582 و 09129330252 تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

جراحی زیبایی شکم در مردان چگونه انجام می شود؟

جراحی زیبایی شکم در مردان کمی با خانم ها متفاوت است. در این جراحی با ایجاد برش در قسمت زیر شکم و خط کمربند شکم جراحی انجام می شود. برای افرادی که دارای چربی در شکم و پهلوی خود هستند، قبل از جراحی زیبایی شکم از لیپوماتیک یا لیپوساکشن برای خراج کردن چربی ها استفاده می شود. در آقایانی که می خواهند شکمی SIX-PACK  داشته باشند تا حدودی جراحی متفاوت و طولانی تر است.

مشاوره قبل از جراحی زیبایی شکم در مردان

آقایانی که می خواهند جراحی زیبایی شکم انجام دهند توصیه می کنند که با جراح پلاستیک درباره این جراحی مشورت نموده و انتظارات خود را بیان کنند. همچنین تمامی موارد فیزیکی و جسمی خود را درجسله مشاوره بیان کنند تا جراح پلاستیک بتواند بهترین تصمیم را برای جراحی بگیرد. پرسیدن سوالات مخصوص درباره جراحی زیبایی شکم از جراح پلاستیک و بیان تمامی ابهامات نیز توصیه می شود تا با اعتماد کامل این جراحی انجام شود.

برخی از نمونه کار های دکتر سلیمان زاده

درباره دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو × یک =

Call Now Button