جراحی زیبای شکم

پیکر تراشی و داشتن اندام زیبا یکی از دغدغه هایی است که بسیاری از افراد دارند و برای اینکه بتوانند این مشکل را برطرف کنند راه حل های زیادی وجود دارد .شکم یکی از مناطقی بوده که می تواند در زیبایی اندام افراد تاثیر به سزایی بگذارد.زمانی که شما در قسمت شکم و پهلو چربی های اضافی نداشته باشید جذابیت اندام شما بالاتر می رود.روش هایی مانند لاغری با لیپوماتیک و همچنین جراحی زیبایی شکم وجود دارد که می تواند این مشکل را برطرف کند.
شکم  از سه قسمت تشکیل شده است .پوست که ابتدایی ترین لایه در شکم می باشد و در قسمت  بعدی لایه های چربی  می باشند و سپس به محتویات شکم یعنی معده و روده می رسیم.حال در ابتدا زمانی که فردی برای جراحی زیبایی شکم به پزشک مراجعه می کند باید بررسی کرد که عیب های موجود در شکم در کدام یک از این قسمت ها وجود دارد.در صورتی که پوست شکم شل و یا افتاده ایی داشته باشد باید لیفت شکم انجام بگیرد.

افتادگی پوست شکم معمولا بعد از کاهش وزن و یا زایمان به وجود می آید اما زمانی که چربی ها باعث افتادگی زیاد شکم شده باشد باید جراحی زیبایی شکم جهت از بین بردن چربی ها و خارج کردن آنها انجام بگیرد به این صورت که با ایجاد شکاف در زیر شکم چربی های اضافه همگی از شکم جدا می شود.بعد از اینکه چربی ها خارج شد برای اینکه پوست افتاده و شل نشود اقدامات لازم انجام می گیرد.

جراحی-زیبایی-شکم

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی شکم

دقت داشته باشید برای اینکه روند بهبودی زودتر انجام بگیرد بهتر است نکاتی را رعایت کنیم :
فعالیت های سنگین انجام ندهید تا به بخیه ها فشاری وارد نشود .
از زخم های ایجاد شده در شکم مراقبت کنید و آنها را با آب گرم شسته و سپس خشک کنید.
برای اینکه درد در قسمت شکم کمتر شود در هنگام استراحت و خواب  سر خود را بالاتر از بدن خود قرار بدهید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر پژوا سلیمان زاده
دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی
شما می تواند برای مشاوره در زمینه های لیپوماتیک ، لیفت صورت ، جراحی بینی و سایر خدمات زیبایی به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتر سلیمان زاده بپیوندید

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده − 13 =