جراحی سینه (ماموپلاستی)

جراحی سینه که با هدف کوچک کردن سینه انجام می گیرد معمولا به مدت دو تا چهار ساعت  زمان بر خواهد بود و می توان آن را زیر نظر پزشک متخصص در مراکز جراحی و یا بیمارستان انجام داد.این جراحی سینه می تواند سینه شما را به فرم مناسب تغییر بدهد تا با اندام شما هماهنگی لازم را داشته باشد.

در مرحله اول جراح بایک ماژیک روی پوست سینه شما علامت گذاری می کند تا بتواند در حین جراحی نقاط اضافه را از بین ببرد و یا اینکه آن ها را اصلاح کند .انجام علامت گذاری بسیار اهمیت دارد زیرا در حالت درازکش فرم سینه ها تغییر پیدا می کند.

جراحی سینه (ماموپلاستی)

برش های جراحی سینه

در جراحی ماموپلاستی برش ها بر روی سینه ایجاد می شود که  جراح می تواند چربی،بافت غددی و پوست اضافی را بردارد .در صورتی که مقدار چربی ها در سینه زیاد باشد می توان به جای جراحی سینه ،چربی ها را با روش لیپوساکن از سینه خارج کرد.

در این باره که برش ها  چگونه زده می شود بستگی به وضعیت جسمانی فرد ،ترکیب سینه ، مقدار  آویزان و شل بودن سینه و محل قرار داشتن هاله سینه و بافتی که باید برداشته شود دارد همچنین در این امر نظریات بیمار و خواسته وی نیز مورد توجه قرار می گیرد .

در بیشتر موارد برش هایی که در این جراحی ایجاد می شود بعد از عمل قابل مشاهده هستند و شما باید در این مورد آگاهی لازم را داشته باشید.انواع برش ها در زیر ذکر شده است:

برش دایره ای به دور هاله سینه

طراحی به صورت سوراخ کلید

طراحی لنگر شکل یا T معکوس
بعد از برداشتن نقاط اضافی قطر هاله کوچک می شود  و به منشا خونرسانی قابل اطمینانی متصل می شود و به سمت بالا تغییر محل می دهد.در نهایت برش ها بسته می شود و پانسمان های لازم گذاشته می شود .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سلیمان زاده

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 × دو =

Call Now Button