در واقع می توان گفت برای زیبایی باسن هم امروزه روش های متفاوت تهاجمی و نیمه تهاجمی در نظر گرفته شود.عمل هایی که برای زیبایی باسن انجام می شود معمولا با هدف کوچک کردن باسن ،بزرگ کردن باسن و لیفت باسن می باشد.ما در این مطلب جراحی پروتز باسن که توسط کادری با تجربه انجام می شود ،توضیح خواهیم داد .

پروتز برای بزرگ کردن باسن

پروتز هایی که برای باسن استفاده می شود از جنس سیلیکون می باشد و از پروتز های سینه  محکم تر هستند زیرا تحرک و فعالیت باسن با سینه  فرق می کند و  پروتز استفاده شده باید مقاوم تر باشد.پیش از جراحی پروتز باسن قوام عضله باسن،شلی باسن ،دفرمیتی ها و … بررسی می شوند تا درباره حجمی که قرار است به باسن اضافه شود و نوع پروتز های استفاده شده تصمیم گرفته شود .برای مثال در کسانی که نیازی به افزایش تون باسن نیست می توان از پروتز سیلیکونی ژلی استفاده کرد.

 

جراحی پروتز باسن
جراحی پروتز باسن چگونه انجام می گیرد ؟

در ابتدا بیمار به صورت ایستاده قرار می گیرد و ثلث میانی باسن که پروتز ها در آنجا قرار می گیرند با ماژیک علامت دار می شود.این جراحی با بیهوشی انجام می گیرد  و به مدت دو ساعت زمان بر خواهد بود .در این جراحی در دو چین پایین باسن برش هایی کوچک ایجاد می شود و می توان پروتز های در نظر گرفته  شده در نواحی زیر فاشیا،لابلای عضلات  باسن و زیر عضلات باسن قرار داد .که این امر باید با مشورت شما و پزشک  نهایی باشد.برش ها به اندازه چهار سانتی متر با مقعد فاصله خواهد داشد

مراقبت های بعد از پروتز باسن

شما در روز اول باید استراحت مطلق داشته باشید و در روزهای بعدی هم فعالیت های سنگین و همچنین رانندگی نباید داشته باشید.
شما می توانید پس از هفته های دوم فعالیت های نرمال را به راحتی انجام دهید. دو تا سه هفته در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید و به هیچ عنوان از کرم های برنزه برای باسن خود استفاده نکیند .

با تشکر مدیریت سایت پژوا سلیمان زاده

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 + سه =

Call Now Button