جراحی کوچک کردن سینه مردان ( ژنیکوماستی )

یکی از مشکلاتی که در بسیاری از مردان دیده می شود بزرگی سینه است که باعث نارضایتی مردان از اندام خود می شود .اما خوشبختانه برای برطرف کردن این مشکل راه حل های متفاوتی مانند لیپوماتیک ، لیپوساکشن و یا جراحی وجود دارد که می تواند سینه را کوچک کرده و باعث افزایش اعتماد به نفس این افراد شود.

 

جراحی کوچک کردن سینه آقایان به چه صورت انجام می گیرد ؟

معمولا این مشکل در سینه آقایان به دو صورت است که یا بزرگی سینه به دلیل بافت غددی و یا به صورت انباشته شدن چربی می باشد که می توان در هر دوحالت با جراحی این  مشکل را برطرف کرد.اما مردانی که سینه به دلیل تجمع چربی بزرگ شده است ،می توان با لیپوماتیک و یا لیپوساکشن انها را  از بین برد.اما در جراحی سینه در ابتدا برش هایی در قسمت هایی از سینه ایجاد می شود که باعث می شود جراح به بافت سینه دسترسی پیدا کند و بتواند تغییرات را اعمال کند و بافت اضافی را از پوست جدا کند.

%da%98%d9%86%db%8c%da%a9%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c-%da%a9%d9%88%da%86%da%a9-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86

مراقبت های بعد از جراحی سینه

ممکن است بعد از عمل در قسمت سینه درد و یا تورم وجود داشته باشد که این حس بعد از رفع شدن اثر داروهای بی حسی ایجاد می شود
شاید به دلیل ورم زیاد در قسمت سینه ها نتیجه جراحی به درستی دیده نشود اما به مرور زمان سینه به حالت عادی باز می گردد و فرد می تواند نتیجه عمل ژنیکوماستی را مشاهده کند .
مردان باید بعد از عمل گن های مخصوص خود را به مدت یک ماه به طور مداوم استفاده کنند این گن ها در زیر لباس قرار می گیرند و به هیچ عنوان دیده نخواهند شد .
آقایان بعد از عمل کوچک کردن سینه نباید به مدت یک ماه به اندام فوقانی خود فشار بیاورند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژوا سلیمان زاده
شما برای اطلاعات بیشتر در زمینه لیفت صورت  ، لیپوماتیک  و جراحی بینی می توانید به  صفحات شبکه های اجتماعی دکتر سلیمان زاده بپیوندید.

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 × 3 =

Call Now Button