درمان لاغری صورت

با افزایش سن تغییراتی در ظاهر فرد ایجاد می شود که این تغییرات شامل لاغری موضعی در صورت می باشد. پیامد این لاغری ، فرورفتگی در اطراف بینی و دهان ، مشاهده سایه در اطراف چانه و فک می باشد. علت این امر آن است که با افزایش سن و کاهش وزن بافتهای چربی در صورت دچار ضعف شده و تحلیل می رود. دکتر پژوا سلیمان زاده متخصص لیپوماتیک می گوید:برای درمان لاغری صورت و رفع اشکالات آن از روش های نوین جوانسازی صورت استفاده می شود. طبق نظر متخصصان بهترین سن برای اقدام به درمان لاغری صورت بعد از 35 سالگی می باشد . در این سن تغییراتی مانند خطوط صورت عمیق تر و بیشتر می باشد .

 

روند لاغر شدن صورت

معمولا لاغر شدن صورت از سنین 30 سالگی شروع شده و تا 50 سالگی بسیار محسوس می شود. به طوری فرد احساس از دست دادن زیبایی می کند. این تغییرات در چندین مرحله به شرح ذیل رخ می دهد از جمله :

  1. تغییر کلی فرم صورت

فرد وقتی خود را در آینه می بیند، متوجه تغییر کلی در صورت می شود و احساس می کنند مثل دوره جوانی زیبا و جذاب نیست . دلیل این موضوع تغییر شکل منحنی اوجی که به شکل S در قسمت بیرونی ابروها می باشد و با افزایش سن تغییر می یابد و زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.

  1. چین و چروک صورت

یکی دیگر از عوارض بالارفتن سن ایجاد چین و خطوطی در صورت که از بینی تا دهان ( خط خنده ) و از دهان به سمت فک امتداد دارد .

  1. کوچک شدن گونه ها

زمانی که بافت چربی در قسمت گونه ها کاهش یابد ، ظاهر فرد را تغییر می دهد.

درمان لاغری صورت

نقاطی در چهره نقش مهم در زیبایی صورت دارد : بینی ، گونه، چانه . برای بررسی صورت در ابتدا این نقاط مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت نیاز به ترمیم از روش های درمانی استفاده میشود. یکی از این نقاط گونه می باشد که در ذیل به انواع درمان آن می پردازیم.

  1. پروتز گونه

برای برجسته کردن گونه و درمان لاغری آن از روش کاشت گونه به نام مالارپلاستی استفاده می شود .این جراحی زیبایی علانوه بر اصلاح استخوان های گونه ظاهر چشم ها را بهبود می بخشد.

  1. تزریق چربی

یکی از بهترین و شایع ترین روش ها برای درمان لاغری گونه تزریق چربی است . در این روش چربی از نواحی بدن که دارای تجمع چربی( مانند شکم ، ران ) می باشد خارج شده و توسط سوزنی به گونه ها تزریق می شود. این چربی قابل استفاده در سایر نقاط صورت از جمله پرکردن فرورفتگی ها ، دور چشم و زیرآرواره ها قابل تزریق می باشد . این روش دارای ماندگاری بسیاری بوده و کمترین عوارض را در بین روش های لاغری صورت دارد.

 

برخی از خدمات دکتر پژوا سلیمان زاده

لاغری با لیپوماتیک

جراحی زیبایی بینی

جوانسازی صورت

جراحی زیبایی سینه

جراحی شکم

با تشکر مدیریت سایت دکتر سلیمان زاده

 

 

 

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 7 + 7 =