روش های لاغری موضعی

یکی از دغدغه های افراد برای زیبایی داشتن اندامی متناسب می باشد. بیشتر افراد به دنبال روش های لاغری زیادی از جمله رژیم های غذایی و فعالیت های ورزشی که راحت و کم هزینه می باشد ولی این موارد موقتی بوده و بدون داشتن دانش  و اطلاعات کافی صدماتی را به بدن وارد می کند. با پیشرفت علم در زمینه پزشکی و زیبایی روش های لاغری موضع زیادی برای زیبایی و تناسب اندام به وجود آمده است. از مزایای این روش های لاغری اینست که می توان در هر موضعی از بدن که دارای چربی زیاد می باشد از این روش استفاده کرد. با این روش ها سریع تر لاغری صورت می گیرد و عدم برگشت چربی در صورت رعایت رژیم غذایی مناسب وجود دارد. فقط در این روش های لاغری انتظار کاهش وزن نداشته باشید و برای کاهش بافت چربی در قسمت های مختلف بدن از این روش ها استفاده می شود. در اینجا به شایع ترین روش های لاغری می پردازیم.

انواع روش های لاغری

  1. لیزر لیپولیز

افرادی که بدنشان به لاغری با رژیم غذایی و ورزش واکنش نشان نمی دهند می توانند از روش لیزر لیپولیز استفاده کنند. این روش در چند جلسه انجام می شود. بافت های چربی از بین رفته و برای رفع شل شدگی پوست بدن را به رشد کلاژن و الاستین تحریک می کند . بیشترین مناطقی که در این روش لاغری مورد لیزر قرار ی گیرد شکم ، پهلو و باسن می باشد.

  1. مزوتراپی

یکی از روش هایی که برای لاغری موضعی استفاده می شود مزوتراپی می باشد. در این روش سوزن هایی به لایه میانی پوست وارد کرده و باعث از بین رفتن چربی می شود. معمولا تعداد 4 الی 7 جلسه برای مزوتراپی نیاز می باشد . این روش احساس ناراحتی و درد برای فرد به همراه ندارد و در صورتی که افراد دارای پوست حساس باشند می توانند قبل از مزوتراپی از کرم های مخصوص استفاده کنند.

  1. لیپوماتیک

بهترین و پرکاربردترین روش لاغری استفاده از روش لیپوماتیک می باشد. در این روش با استفاده از دستگاههای پیشرفته بدون اینکه به بافت های دیگر آسیبی وارد کند بافت های چربی را از بدن خارج می کند. از مزیت این روش به سایر روش ها اینست که بافت های چربی را از بین نمی برد واین قابلیت را برای چربی های استخراج شده ایجاد می کند که در سایر قسمت های بدن قابل استفاده می باشد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژوا سلیمان زاده

 

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 − 3 =

Call Now Button