فواید لیپوماتیک

یکی از فاکتورهای زیبایی در فرد داشتن تناسب اندام می باشد. افراد برای تناسب اندام اقدام به استفاده از رژیم های غذایی سخت و طولانی کرده و به انواع روش ها روی می آورند. استفاده از این روش ها موقت بوده و در صورتی که مداوم نباشد نتیجه موثر نمی دهد. در برخی افراد نیز این روش ها موثر نمی باشد. به دلیل تنوع روش های لاغری افراد به دنبال موثرترین روش می باشند. یکی از روش های موثر لاغری با لیپوماتیک می باشد. لیپوماتیک نسبت به سایر روش های لاغری موثرتر بوده و تا طولانی مدت نیاز به لاغری نمی باشد. باید به این نکته توجه داشت که فرد با لیپوماتیک کاهش وزن پیدا نمی کند بلکه با برداشتن بافت های چربی اضافی نواحی مورد نظر سایز کم می کند.

نحوه انجام لیپوماتیک

در میان روش های لاغری، لیپوماتیک با مجهز بودن به دستگاه پیشرفته و به روز دارای امتیاز می باشد. این دستگاه دارای موتور بادی و ابزاری لوله مانند به نام کانولا می باشدو در ابتدا سوراخ هایی در نواحی مورد نظر نظیر شکم یا پهلو و باسن ( نواحی که چربی برداشته می شود) ایجاد می شود. کانولا با وارد کردن گازی درون لایه های زیرین پوست شروع به حرکت می کند. این ابزار به صورت خودکار وقتی به بافت های چربی برسد شروع به حرکت چرخشی و نوسانی در بافت های چربی می کند و اگر به بافت های غیر چربی برسد از حرکت باز ایستاده و متوقف می شود. این کار باعث می شود به هیچ بافتی از جمله عضلات، رگهای خونی حتی چربی ها آسیبی وارد نشود. چربی ها با این روش خورد شده و از بدن خارج می شود.

فواید لیپوماتیک

1.عدم ایجاد سوختگی در پوست
2.انجام دادن لیفت پوست در سطح بالایی در نسبت با سایر روش ها از جمله لیزر این مزیت باعث می شود فیبروزی های انباشته شده در برخی قسمت های بدن خورد شود( فیبروزها بافت هایی از چربی می باشند که در طول گذشت زمان در بدن مانده و کهنه شده اند) .
3.ابزاری که برای خارج کردن چربی از نواحی بدن استفاده می شود هیچ گونه خطری برای بدن نداشته و با روش مکانیکی انجام می شود و فاقد هر نوع اشعه و حرارات می باشد که در نتیجه آسیبی به بدن وارد نمی آورد.
4.چربی های خارج شده قابل استفاده برای تزریق در سایر نواحی بدن مانن سینه، باسن و پا جهت زیبایی یا درمانی می باشند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر پژوا سلیمان زاده

 

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 × دو =