لیفتینگ پوست صورت

همه ما با گذشت زمان و پیری پوست مشکلاتی مانند پیری و شلی پوست و پدید آمدن انواع چین و چروک ها با عمیق های کم و زیاد در پوست، به فکر کاهش میزان این علائم می باشیم. امروزه روش های مختلفی برای انجام این کار رواج پیدا کرده است. یکی از این روش ها عمل لیفتینگ پوست صورت می باشد. با استفاده از آن می توان تا حد بسیار زیادی این مشکلات را برطرف کرد. طی این روش پوست های اضافی و چربی هایی که در زیر چانه جمع شده است و همچنین شلی پوست را برطرف کرد. در ادامه مقاله به نحوه انجام این عمل لیفتینگ پرداخته می شود.

 

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام لیفتینگ پوست می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122770582 و 09129330252 تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

چه نوع بیهوشی در عمل لیفتینگ صورت به کار می رود؟

این روش هم می تواند با بی حسی موضعی و هم بیهوشی عمومی و تزریق داروهای آرامبخش انجام شود. پزشک با توجه به وضعیت بیمار معمولا یکی از این دو روش را انتخاب می کند.

نحوه عمل لیفتینگ صورت

به طور کلی لیفت صورت یا همان کشیدن پوست صورت و بافت زیر آن می باشد که باعث کاهش میزان چین و چروک صورت می شود. طی این روش یک برش کوچک و نا آشکار زیر چانه ایجاد می شود تا شلی پوست، چربی های اضافه، چین ها و ستون های عمودی گردن مرتفع شود. معمولا برش اصلی داخل خط مو قرار می گیرد مانند برشی که از کنار خط مو در پشت گوش تا دورتادور لاله و جلوی گوش داده می شود. قسمت های اضافی و چروکیده پوست را از محل رویش آنها سست می شود. سپس از عقب گوش کشیده می شود تا صاف شود. عضله پلک پایینی را کمی بالاتر می کشند تا چروک های اطراف آن ناپدید شود. گاهی اوقات از چربی شکم خود فرد استفاده می شود تا شلی پوست روی برجستگی گونه را پر کند. همچنین چین های عمیق کناره بینی تا کنار دهان با همان چربی پر می شود. با یک برش در عضلات اطراف لب برای بالا بردن آن کمک گرفته می شود و یک برش در خط رویش مو در پیشانی ایجاد می شود تا عضلات بین دو ابرو کشیده کشیده و صاف شود. برش بعدی زیر بینی ایجاد می شود که افتادگی فاصله بین لب و بینی را رفع می کند.

همزمان با این عمل می توان عمل جراحی پلک ها را هم انجام داد و در آخر با لیزر پوست صورت جلا بخشیده می شود. این عمل صورت را 5 تا 20 سال جوانتر نشان می دهد 

لیفتینگ پوست صورت

لیفتینگ پوست صورت

کاندیدای مناسب لیفتینگ صورت

اغلب افراد خواهان کشیده تر شدن پوست خود هستند تا نشانه های پیری را در صورت و گردن خود بهبود دهند. افرادی که تصمیم به عمل جراحی لیفتینگ صورت دارند باید از نظر جسمانی در وضعیت مناسبی باشند. افراد کاندیدای عمل لیفتینگ صورت معمولا پوست هایی با چین و چروک بسیار و شل و افتاده ای دارند.

 

 

راه های ارتباطی با دکتر سلیمان زاده:

 

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 × چهار =

Call Now Button