لیپوساکشن چربی های را برای همیشه حذف می کند ؟

به طور کلی تناسب در همه اندام بدن از بدو تولد به طور طبیعی وجود دارد اما حفظ و تثبیت این تناسب بر عهده فرد می باشد . اگر انسان از همان ابتدا اصول تغذیه را رعایت نکند تناسب اندام خود را از دست می دهد . منظور از تناسب اندام لاغری بیش از حد نیست . باید وزن بدن 2 برابر بیشتر از وزن مفاصل بدن باشد در غیر اینصورت به مفاصل فشار آورده و باعث بیماری های بسیار می شود . همچنین در مورد چاقی نیز این موضوع صدق می کند . فردی که اضافه وزن دارد باید تحرک کافی داشته باشد و برنامه غذایی مناسب داشته باشد . این موضوع بخصوص در کودکان از اهمیت بیشتری برخوردار است و مراقبت های لازم باید صورت گیرد تا فرزند شما دچار مشکل نشود . حال برای تناسب اندام چه باید کرد ؟ در ادامه با ما همراه باشید .

لیپوساکشن برای چه افرادی مناسب است ؟

بسیاری از افراد تصور می کنند هر فرد چاقی می تواند این عمل را انجام دهد . در صورتی که تصور اشتباهی است . افرادی که توده شاخص بدنی یا BMI آنها 35 یا بالاتر می باشند برای این عمل مناسب نمی باشند زیرا خطراتی به همراه دارد .پزشک جراح نباید این افراد را جراحی کند . این افراد در ابتدا باید با رژیم غذایی و ورزش وزن خود را کاهش داده و به BMI مناسب برسانند تا بتوانند چربی های خود را در مناطق موضعی با لیپوساکشن از بین ببرند .

همچنین پزشک قبل از عمل فرد را از نظر رشد ، سلامت ، هورمون ها بررسی می کند تا شرایط لازم برای جراحی را داشته باشد .

لیپوساکشن-چربی-های-را-برای-همیشه-حذف-می-کند-؟

تناسب اندام با لیپوساکشن

لیپوساکشن نام دستگاهی است که چربی ها را مانند جاروبرقی مکش کرده و از بدن خارج می کند . این دستگاه دارای لوله ای باریک می باشد که با ایجاد سوراخ های کوچکی در نواحی مورد نظر مانند شکم ، پهلو و.. وارد بدن می شود و چربی ها از بدن ساکشن می شود .  این جراحی حتما باید در اتاق عمل زیر نظر جراح و متخصص بیهوشی انجام شود.

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجامجراحی های زیبایی و تزریقات زیبایی می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122770582 و 09129330252 تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

لیپوساکشن در چه قسمت هایی از بدن انجام می شود ؟

لیپوساکشن در قسمتهایی از بدن که دارای چربی موضعی هستند به ظرح ذیل انجام می شود:

  • شکم
  • پهلو
  • ران
  • بازو
  • ساق پا

لیپوساکشن به همراه ابدومینوپلاستی

لیپوساکشن تنها چربی های موضعی شکم را از بین می برد ولی منجر به صاف و سفت شدن نمیشود . در صورتی که فرد شکم بزرگی داشته باشد بعد از لیپوساکشن پوست این ناحیه شل و افتاده می شود . برای صاف کردن و سفت کردن شکم لازم است جراحی ابدومینوپلاستی به همراه این جراحی انجام شود .  این جراحی ها بیشتر در خانم هایی که زایمان های متعدد داشته اند یا سن بالایی دارند انجام می شود .

تناسب اندام با روش غیرجراحی

روش غیرجراحی و غیرتهاجمی برای از بین بردن چربی های اضافی وجود دارد که به آن لیزر لیپولیز گفته می شود . در این روش چربی ها در نواحی موضعی خرد شده و از بدن خارج می شود.

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × 5 =

Call Now Button