لیپوماتیک درمانی نوین

استفاده از روش های لاغری برای داشتن اندامی مناسب و زیبا امروزه مرسوم می باشد. در بین روش های لاغری افراد به دنبال روشی هستند که علاوه بر اینکه نتیجه موثر بدهد بی خطر بوده و اثرات ماندگار داشته باشد. لیپوماتیک به عنوان درمانی نوین برای لاغری موضعی با استقبال زیادی روبرو شده است. این روش بدون بیهوشی و به صورت سرپایی انجام می شود. بدون ایجاد برش های زیاد و عمیق چربی از بدن خارج می شود. طی فرآیند لیپوماتیک میزان زیادی ازچربی تنها در یک جلسه انجام می شود و در صورت صلاحدید پزشک نیاز به جلسات دیگر می باشد. در این روش به دلیل اینکه برشی در بدن ایجاد نمی شود فرد به عوارض بعد از عمل مانند خونریزی، تورم و کبودی ، شلی پوست دچار نمی شود و بعد از دوره کوتاه ریکاوری بهبودی حاصل می شود. امروزه بهترین روش برای لاغری موضعی و کاهش چربی لیپوماتیک شناخته شده است .

کاربرد لیپوماتیک مدرن

  1. امکان خروج چربی از قسمت های مختلف بدن شامل غبغب، سینه، ران و ساق پا، شکم و پهلو ، بازو
  2. قابلیت استفاده از چربی های استخراج شده از نواحی بدن و امکان تزریق به قسمت هایی که نیاز به چربی می باشد. مزیت لیپوماتیک نسبت به سایر روش های لاغری اینست که چربی های استخراج شده نیاز به شستشو و سانتریفیوژ نداشته و مدت زیادی تا استفاده از آنها می مانند.

مزایای لیپوماتیک مدرن

  1. استخراج چربی به وسیله لیپوماتیک فیزیکی بوده و بدون استفاده از اشعه یا حرارات خاصی انجام می شود که پیامد آن عدم سوختگی و آسیب به سایر بافتهای اطراف چربی ها می باشد. در صورتی که با استفاده از سایر روش ها بافت ها در اثر امواج مضر یا حرارات آسیب دیده و موجب مرگ سلول ها می شود.
  2. لیپوماتیک با تاباندن امواج فراصوت به بافتهای چربی با تحریک سلول های فیبروبلاست ها به کلاژن سازی کمک می کند. با این کار پوست سفت شده و دچار شلی یا افتادگی نمی شود. این کار باعث عدم تولید چربی و استحکام پوست در طولانی مدت کمک می کند.
  3. دستگاه مدرن لیپوماتیک دارای امکاناتی می باشد که به صورت خودکار زمانی که به بافت های چربی برخورد می کند حرکت کرده و باعث خورد شدن بافت های چربی می شود و در صورتی که به بافت غیر چربی برخورد کند متوقف می شود . این قابلیت دستگاه از آسیب رساندن به بافت های اطراف چربی جلوگیری می کند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر پژوا سلیمان زاده

 

 

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دوازده − سه =