لیپوماتیک به معنای لاغری و تغییر شکل مجدد نواحی خاص بدن با از بین بردن رسوبات اضافی چربی یا انتقال همان چربی های استخراج شده به مناطق مورد نظر است. این روش با تکنیک های مختلفی انجام می شود اما جدیدترین تکنیکی که امروزه استفاده می شود بدون استفاده از برش های جراحی برای از بین بردن بافت چربی اضافی انجام می شود که عوارضی از جمله آسیب به بافت های اطراف چربی و خونریزی در این عمل وجود نخواهد داشت . در ادامه با ما همراه باشید تا به طور مفصل به این موضوع بپردازیم.

لیپوماتیک در کجا انجام می شود ؟

از آنجائیکه این جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود نیاز به مواد و متخصص بیهوشی دارد . همچنین باید در محیط کاملا استریل انجام شود . بنابراین این جراحی باید در بیمارستان یا کلینیک انجام شود .

عکس لیپوماتیک

عکس لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک

لیپوماتیک با ایجاد چندین سوراخ کوچک در نواحی مورد نظر از جمله شکم ، پهلو ، ران ، بازو انجام شود و نیاز به ایجاد برش در پوست نیست . از جمله مزایای آن شامل موارد ذیل است :

  • جای زخم برجای نمی گذارد .
  • نتایج عمل طبیعی است
  • دوره بهبودی کوتاهتری دارد .
  • تحت بی حسی موضعی نیز می توان انجام داد.
  • ساده و ایمن است.
  • زمان مشاهده نتایج کوتاه است .

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام جراحی  پلک می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122770582 و 09129330252 تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

لیپوماتیک همان لیپوساکشن است ؟

لیپوساکشن غالباً با لیپوماتیک اشتباه گرفته می شود ، اما از نظر تکنیکی که بر تصحیح کانور متمرکز است ، عمل متفاوت است. لیپوساکشن به عنوان روشی برای کاهش وزن در بیشتر خانمها در نظر گرفته می شود و فقط در قسمت هایی از بدن که دارای تجمع چربی است ، انجام می شود . این در حالی است که  در لیپوماتیک بافت چربی های اضافی حذف و از بین برده می شود و برای کاهش وزن انجام نمی شود . در حین عمل لیپوساکشن ، چربی از قسمت های مختلف بدن مانند پشت ، کمر ، شکم ، پا ، باسن ،غبغب خارج می شود و سپس به قسمت های از  بدن که نیاز به چربی دارد تزریق می شود . این عمل را می توان  به طور جداگانه یا در حین افزایش سایز سینه با تزریق چربی  ،لیفت سینه ، جراحی پلاستیک ابدومینوپلاستی یا مشابه آن انجام شود. لیپوساکشن درمانی برای چاقی نیست بلکه برای درمان چاقی موضعی است. اگر از نظر ژنتیکی از لیپودیوزیوز منطقه رنج می برید حتی اگر مرتبا ورزش می کنید و غذاهای کم کالری مصرف می کنید ، انجام این عمل برای شما مفید است. در تکنیک لیپوساکشن ، یک کانول دارای نوسانات ، چرخش و حرکات ارتعاشی است که زمانی که به بافت چربی می رسد با ایجاد موجهای اولتراسونیک ، بدون آسیب رساندن به بافتهای اطراف ، آن را خرد کرده و از بدن خارج می کند. ارتعاشات و امواج فراصوت دستگاه سلولهای بنیادی را چسبیده به سلولهای چربی آزاد می کند. سلولهای بنیادی آزادشده در فرایند بهبودی کمک می کنند و با ظاهری طبیعی و طبیعی تر به نتیجه می رسند. از آنجائیکه چربی خارج شده سالم می باشد می توان از آن در قسمت های از بدن مانند سینه و باسن استفاده کرد .

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 7 + هشت =

Call Now Button