لیپوماتیک غبغب

صورت زیبا مهم ترین شاخصه برای زیبایی ظاهری هر فردی است. به همین دلیل افراد تلاش زیادی دارند که زیبایی صورت به روش های مختلف جوانسازی پوست و یا دیگر روش ها زیبا باشد . غبغب یکی از معضلاتی است که معمولا زیبایی صورت را از بین می برد و بیشتر در افراد چاق دیده می شود. لیپوماتیک که روشی بی خطر است می تواند به این عزیزان کمک کند تا بتوانند از غبغب رهایی پیدا کنند.دکتر پژوا سلیمان زاده می تواند برای از بین بردن غبغب به روش لیپوماتیک به شما کمک کند .

لیپوماتیک-غبغب

لاغری موضعی امروزه به بسیاری از افراد کمک می کند تا در زمانی اندک چاقی خود را برطرف کنند.از بین بردن غبغب به روش لیپوماتیک نتیجه شگفت آوری دارد و علاوه بر این که می تواند چربی های زیر گلو را از بین ببرد می تواند مقداری باعث لیفت صورت در گردن شود .از آنجایی که زیر گلو از حساسیت بالایی برخوردار است لیپوماتیک روش ایمن بوده و خطرات روش های قدیمی را ندارد.
برای انجام لیپوماتیک با غبغب در ابتدا قسمت های تجمع چربی مارک می شود سپس کانولای مخصوص وارد بافت چربی  می شود و در نهایت با یک حرکت ارتعاشی و وارد شدن ضربه به چربی ها توسط دستگاه لیپوماتیک،چربی ها خرد می شوند و به بیرون آورده می شوند.در نهایت شلی و یا غبغب شما که باعث چاق شدن صورت شما می شد بلافاصله بعد از لیپوماتیک تغییر پیدا خواهد کرد.

مزایای لیپوماتیک غبغب

از بین رفتن شلی و افتادگی پوست بعد از لیپوماتیک
سرعت پاسخ گویی در یک جلسه و دوره نقاهت کوتاه
هزینه نسبت به جراحی پایین تر است.
لیپوماتیک ایمن و بی خطر است .
در نکته آخر باید گفت بعد از لیپوماتیک مراقبت های لازم را انجام دهید تا نتیجه بهتری از لیپوماتیک بگیرید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر پژوا سلیمان زاده
دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی
شما می تواند برای مشاوره در زمینه های لیپوماتیک ، لیفت صورت ، جراحی بینی و سایر خدمات زیبایی به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتر سلیمان زاده بپیوندید

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 9 + 7 =

Call Now Button