مراقبت های بعد از لیفت صورت

در جراحی لیفت صورت بعد از اینکه بیهوشی انجام می گیرد از کنار گوش ها برش هایی ایجاد می شود و به طوری که پوست به اندازه ایی از روی صورت بلند می شود و قسمت های اضافه برداشته می شود و پوست به سمت اطراف کشیده می شود و بعد از آن دوباره برش ها دوباره با بخیه ها بسته می شوند.

مراقبت های  عمومی ،مراقبت هایی شامل تحرک  و فعالیت های بدنی و همچنین مراقبت از زخم های صورت بعد از عمل باید با دقت انجام بگیرد تا مشکلی بعد از جراحی لیفت صورت برای شما به وجود نیاید.مراقبت های عمومی بعد از عمل معمولا برای تمامی جراحی ها یکسان است  که باید رعایت شود .

در روز های اول به مقدار زیاد و کافی استراحت داشته باشید و در هنگام خواب  و استراحت زیر سر خود را بلند کنید.

مراقبت های بعد از لیفت صورت

در عمل لیفت صورت تغییرات متعددی انجام گرفته است بهتر است در روز های اول مواد غذایی مایع مصرف کنید  تا به صورت شما فشاری وارد نشود .بهتر است نمک را نیز از غذاهای خود حذف کنید.

تا یک ماه دخانیات و الکل مصرف نکنید زیرا بهبودی صورت شما را کند خواهد کرد .

داروهای خود را به طور کامل مصرف کنید و در باره مصرف داروهایی مانند آسپرین بعد از لیفت صورت با جراح خود مشروت کنید .

پیاده روی را در روز های اول بعد از جراحی آغاز کنید تا از لخته شدن خون جلوگیری شود .

چون شما از داروهای مسکن و یا خواب آور استفاده می کنید نباید رانندگی کنید .

تا سه هفته نباید ورز شهای سنگین و همچنین فعالیت های شدید داشته باشید .

برای فعالیت های قلبی و عروقی مانند فعالیت های جنسی باید به آمادگی خود دقت داشته باشید و بعد از سه هفته می توانید برای انجام آنها اقدام کنید .

شما می توانید برای مشاوره در زمینه های لیپوماتیک ،جراحی بینی  به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتر سلیمان زاده بپیوندید.

 

 

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده + بیست =

Call Now Button