نحوه مقایسه لیپوماتیک با روش های لاغری دیگر

لیپوماتیک می تواند برای از بین بردن چربی های منطقه ایی یکی از بهترین روش ها باشد زیرا روش های قدیمی عوارض بیشتری دارند و با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی روش های نوینی برای لاغری های موضعی ابداع شد که دیگر نسبت به شیوه های قلبی ایمن و بی خطر است.دکتر پژوا سلیمان زاده با چندین سال سابقه می تواند با روش لیپوماتیک زیبای اندام شما را فراهم کند . در این مقاله مقایسه لیپوماتیک با روش های لاغری دیگر توضیح داده خواهد شد.

برای از بین بردن چاقی موضعی می توان با استفاده از امواج اولتراسونیک، لیزر لیپولیز یا لیپوساکشن چربی ها را  از بدن خارج کرد. امواج اولتراسونیک در ابتدا با ذوب کردن چربی ها آنها را تخریب می کند و سپس آنها را از بدن خارج می کند .اما در روش لیزر لیپولیز چربی ها به کمک لیزر ذوب می شوند  و سپس متخصص آنها را از بدن خارج می کند در نهایت چربی ها تخلیه می شوند اما به هیچ عنوان قابل استفاده نیستند .در این روش ها احتمال سوختگی پوست بسیار بالا می باشد.

مقایسه لیپوماتیک با روش های لاغری دیگر
اما لیپوماتیک نسبت به این روش ها باعث سفت تر شدن پوست می شود و از افتادگی پوست جلوگیری می کند .چربی های خارج شده در رو ش لیپوماتیک به صورت مایع خارج می شود وو قابلیت تزریق در دیگر قسمت های بدن وجود خواهد داشت . ارتعاشهایی که کانولهای لیپوماتیک درون  بافت چربی ایجاد می کنند، باعث میشود به عروق خونی آسیبی وارد نشود بنابراین خطر خونریزی بسیار پایین خواهد بود .
درست است که لیپوماتیک می تواند در یک جلسه چربی ها را از بدن خارج کند اما باید بدانید که خارج کردن چربی ها با حجم بالا  با هر گونه روش لاغری توصیه نمی شود به این صورت که اگر فردی کاندیدای مناسبی برای لاغری موضعی با لیپوماتیک در نواحی مختلف بدن است بهتر است در جلسه های متعدد چربی های مناطق مختلف را خارج کند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سلیمان زاده

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 − 1 =

Call Now Button