نتیجه لیپوماتیک

موضوع پیکر تراشی و تناسب اندام از سده های قبل مورد توجه و نظر افراد و جوامع بشری مختلفی بوده. از روش های مختلفی جهت پیکرتراشی و بهبود وضعیت ظاهری اندام استفاده می شود. چربی هایی که با گذشت زمان و طی چندین سال در نواحی خاصی مانند شکم، پهلو و باسن یا ران تجمع پیدا کرده اند، به راحتی قابل بازگشت به وضعیت عادی نیستند. بنابراین یکی از روش های استاندارد و شناخته شده از بین بردن این چربی های ناخواسته برداشتن یا ساکشن چربی ها است که این سیر در طی دهه های مختلف روند صعودی و روند بهتری پیدا کرده است.

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام جراحی لیپوماتیک می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122770582 و 09129330252 تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

ساکشن و تخلیه چربی

روش ساکشن جنرال یا معمولی که از دهه های قبل انجام می شد مبتنی بر فرو کردن دستگاه مکش توسط لوله های ساکشن و وصل آن به دستگاه های ایجاد فشار منفی به خارج از بدن بود که چربی ها را به شکل کامل از بدن خارج می کردند. ولی این روش مستلزم تحمل خطرات و وارد شدن آسیب به عروق و اعصاب یا حتی اعضای داخلی بدن مانند دیافراگم و کلیه بوده که در دست افراد خبره و مجرب ریسک این کار بسیار کمتر بوده. با بهبود وضیت دستگاه هایی که برای این هدف اختراح و کشف شده اند روش های جدیدتری برای از بین بردن چربی های ناخواسته و پیکرتراشی پا به عرصه وجود گذاشتند که از لیپولیزر و پس از آن از روشی به اسم لیپوماتیک می توان نام برد.

لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک

روش جدیدتری که طی این چندسال علی رغم سادگی نتایج بسیار خوبی بدست آورده روش لیپوماتیک است. در این روش با ایجاد سوراخ های ظریف در نواحی که چربی در آنها وجود دارد وسیله ای به شکل آندوسکوپ به زیر پوست و عمق چربی وارد شده و با استفاده از امواج اولتراسونوگرافی در جهات مختلف این وسیله به حرکت در آمده و با حرکت ویبریشن یا لرزش در واقع سلول های چربی را می شکند و چربی های جامد را به شکل مذاب در می آورد. سپس با استفاده از سری که مکش را انجام می دهد این چربی ها از بدن خارج می شود.

فواید لیپوماتیک

حسن این روش این است که این روش هیچ آسیبی به بافت های غیر از چربی وارد نمی کند و دستگاه برای کار در محیط چربی تنظیم شده است. دستگاه به محض خروج از چربی و ضربه زدن به عضلات و نواحی ناخواسته حرکت دستگاه اتوماتیک متوقف شده  و به بافت های زیرین آسیبی وارد نمی کند. همچنین سرعت تخریب چربی های ناخواسته با استفاده از ساکشن ها به نحو مطلوبی افزایش پیدا کرده و در یک زمان بسیار کوتاه حجم بسیار و قابل توجهی از چربی را می توان از نواحی ناخواسته برداشت. این تکنیک با روش بی حسی موضعی و در اکثر موارد با بی حسی عمیق و به هوش بودن بیمار و در محیط استریل اینکار صورت می گیرد و در زمانی کوتاه حجم خوبی از چربی را می توان خارج کرد.

نتیجه لپوماتیک

در ادامه تعدادی از نمونه های لیپوماتیک شکم و پهلو را مشاهده می نمایید:

برای دیدن نمونه های بیشتر لیپوماتیک از دکتر سلیمان زاده جراح عمومی، پلاستیک و ترمیمی کلیک کنید.

عوارض لیپوماتیک

بعد از این کار بیمار می تواند از بین رفتن چربی های خود را ببیند و حس کند ولی بعد از یک یا دو روز در اثر تجمع مایعاتی که در حین کار در این منطقه تزریق شده احتمال ورم و کبودی وجود دارد. بعد از 3 تا 4 روز این تورم معمولا کمتر می شود و به مدت یک تا دو هفته کاملا از بین می رود.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

بعد از انجام لیپوماتیک پوشیدن گن به مدت حداقل 2 تا 3 ماه امری ضروری است که در طی ماه های اول پوشیدن گن شبانه روز ادامه دارد و بعد از آن می توان در ساعاتی از شبانه روز پوشیدن گن را متوقف کرد. بعد از حدود 2 تا 4 ماه در واقع شکل ظاهری پوست و شکل ظاهر نواحی که چربی برداشته شده به حالت مطلوب برگشته و با انجام پیاده روی ورزش متناسب و همچنین رعایت رژیم غذایی متناسب برگشت این حالت از دست رفته تقریبا بعید و دور از ذهن است و نتایج دائمی برای فرد ایجاد می کند.

مقالات مرتبط با این مطلب:

پیکر تراشی با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک

درباره جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی با انجام اعمال همچون جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، لاغری با لیپوماتیک و ... جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اقدام نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × 2 =