۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - ۰۲۱-۸۸۷۷۵۴۱۰
تهران، ابتدای توانیر روبه روی بیمارستان دی ساختمان شماره ۴ طبقه اول واحد ۲
دکتر پژوا سلیمان زاده / جراحی زیبایی شکم / افراد مناسب برای جراحی زیبایی شکم
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

افراد مناسب برای جراحی زیبایی شکم

افراد مناسب برای جراحی زیبایی شکم چه کسانی هستند؟

عمل زیبایی شکم برای خارج کردن چربی های زیر شکم با استفاده از جراحی می باشد .در این جراحی در ابتدا برش هایی در پایین شکم ایجاد می شود و سپس چربی ها از قسمت عضلات جدا می شوند و در نهایت پوست دوباره با بخیه ها در جای خود فیکس می شود. جراحی زیبایی شکم ممکن است با لیفت شکم به صورت همزمان انجام بگیرد.در این مقاله افراد مناسب برای جراحی زیبایی شکم توضیح داده می شود .

افراد مناسب برای جراحی زیبایی شکم
افراد مناسب جراحی ابدومینوپلاستی

•  کسانی که شکم های بزرگ و پر چربی دارند بهترین گزینه برای جراحی شکم می باشند زمانی که پوست های آویزان و چربی های انباشته شده با ورزش و یا رژیم غذایی از بین نمی رود و در عین حال دیگر نواحی بدن این فرد  دارای تناسب لازم می باشد می توانند با جراحی شکم این مشکل خود را برطرف کند.
•  خانم هایی که در گذشته بارداری های متعدد داشته اند و و پوست شکم آنها کشیده شده است و یا اینکه دیگر شکمشان از حالت ظاهری طبیعی خارج شده است.
•  جراحی شکم برای افرادی که به دلایل مختلف مانند رژیم غذایی  یا بیماری های خاصی  به طور مکرر دچار افزایش و کاهش وزن شده اند و پوست شکمشان خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است می تواند موثر واقع شود.
افراد منع شده برای جراحی شکم کسانی هستند که قصد به کاهش وزن شدید دارند و یا اینکه قصد بارداری دارند.در جراحی شکم  عضلات راست شکم کنار یکدیگر فیکس می شود و اما در دوران بارداری به دلیل رشد جنین  عضلات از یکدیگر دور شده و به همین دلیل شکم دوباره به حالت قبل از جراحی ابدومینوپلاستی باز می گردد.
نتیجه جراحی شکم  باعث افزایش اعتماد به نفس در افراد با شکم های بزرگ می شود زیرا زیبایی اندام آنها کاملا بعد از جراحی شکم مشهود می باشد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر سلیمان زاده

جراح بینی ، لیفت صورت ، لیپوماتیک

دارای بورد جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماش حاصل فرمایید.

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

Call Now Buttonتماس با پزشک