۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - ۰۲۱-۸۸۷۷۵۴۱۰
تهران، ابتدای توانیر روبه روی بیمارستان دی ساختمان شماره ۴ طبقه اول واحد ۲
دکتر پژوا سلیمان زاده / جراحی زیبایی سینه / بهترین جراح لیفت سینه در تهران
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین جراح لیفت سینه در تهران

بهترین جراح لیفت سینه در تهران

آناتومی انسان به ویژه در زنان خصایص و ویژگی های بارزی دارد که این جنس را از جنس مذکر شدیدا متمایز می کند؛انحناها و برجستگی های بدن یک زن در عمق جان و روح او اثرگذارند و وجه تمایز او با مردان را برمی سازند؛ یکی از این اندامها و اعضا،سینه  زنان است.آنچنانکه زیبایی این عضو از بدن زن،نقش حیاتی در افزایش اعتماد بنفس و رضایت خاطر آنان از خودشان ایفا می کند.

بهترین جراح لیفت سینه در تهران

با این وصف است که عمل جراحی «ماستوپکسی» یا «لیفت سینه» یکی از پراهمیت ترین اعمال جراحی در میان زنان به حساب می آید.اما شاید بعضی آن را با «پروتزسینه» اشتباه بگیرند که باید تفاوت های ماهوی و ساختاری این دو عمل متفاوت را به آنان یادآور شد. در ادامه دکتر پژوا سلیمان زاده جراح لیفت سینه در تهران در خصوص  لیفت سینه توضیحاتی خواهند دارد.

لیفت سینه  چیست؟

«ماستوپکسی» یا «لیفت سینه»،عملی است که شامل بالاکشیدن سینه زنان در فضای قفسه سینه می شود.این عمل عمدتا در زنانی صورت می گیرد که سینه های آنان با پدیده افتادگی مواجه شده است.مضاف بر این بانوانی که سینه های بزرگی دارند و این باعث آزارشان می شود و همین طور زنانی که با تحلیل بافت سینه روبرو شده اند نیز از جمله کاندیداهای عمل لیفت سینه یا همان ماستوپکسی هستند.

گفتنی است در حین عمل ماستوپکسی، انجام عمل پروتز سینه نیز در زنانی که سینه های کوچک و افتاده دارند، قابل انجام است.

لیفت سینه از جمله اعمال زیبایی است که می تواند زنان را دارای سینه های خوش فرم و متناسب با مجموع آناتومی بدن آنان گرداند و از این رهگذار لذت برخورداری از اندامی زیبا را در آنان استحکام بخشد.

افتادگی سینه از کجا پدیدار می شود؟

احتمالا از خود می پرسید چگونه ممکن است یک زن با افتادگی سینه ها مواجه شود؟ پاسخ به این پرسش در مواردی نظیر کاهش شدید وزن،ا فزایش سن تقویمی، ورود به دوران بارداری و شیردهی به نوزاد و همین طور دوران درمان سرطان پستان یافت می شود.

اگر چنانچه زنی با هریک از این پدیده ها مواجه شده و دچار افتادگی سینه شود، انجام عمل لیفت سینه بهترین و کم عارضه ترین راهی است که پیش رو خواهد داشت.

اقدامات قبل از عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه هم مانند تمام اقدامات دیگر، نخست با یک تصمیم آغاز می شود و مهمترین گام پس از تصمیم، انتخاب «بهترین جراح لیفت سینه» در شهر محل اقامت فرد متقاضی است.

اگر شما ساکن پایتخت هستید کافیست در موتورهای جستجوی اینترنتی عنوان «بهترین جراح لیفت سینه » و «جراح زیبایی در تهران» را جست و جو کنید و این برآیند نتایج است که شما را با بهترین جراح لیفت سینه آشنا می کند.

گام دوم مطلع ساختن پزشک جراح از انتظار بصری ای است که بیمار از جراحی لیفت سینه اش دارد تا پزشک مشاور او بتواند بهترین روش و تکنیک را در جراحی خود برگزیند.پزشک شما پیش از انجام عمل جراحی،یقینا از شما سوابق احتمالی بیماری های خاص تان را نیز خواهد پرسید تا بر اساس آنها شما را به انجام آزمایش های ضروری رهنمون کند.

نحوه ی  عملکرد بهترین جراح لیفت سینه

شاید بخواهید بدانید پزشکان جراح چطور عمل لیفت سینه را انجام می دهند؟پاسخ به این پرسش در اندازه و میزان افتادگی سینه ها، شکل پستان،اندازه و موقعیت آرئول ها، پوست اضافی سینه ها و درجه انعطاف پذیری پوست سینه ها نهفته است. بررسی همه این  آیتم هاست که به پزشک کمک می کند بهترین روش عمل را که به نتیجه مطلوب بیمار ختم می شود،انتخاب کند.

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام جراحی لیفت سینه می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122770582 و 09129330252 تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

عمل ماستوپکسی حدود دو تا سه ساعت طول می کشد و بیمار می تواند از چند مدل بی حسی و بیهوشی بهره ببرد.

اقدامات و ضروریات بعد از عمل لیفت سینه

«دوران نقاهتم چگونه خواهد بود؟» این شاید مهمترین پرسش بیمار پس از انجام هرنوع عمل جراحی باشد که عمل ماستوپکسی نیز از آن مستثنا نیست. عمل لیفت سینه اما دوران نقاهت طولانی ندارد و بیمار می تواند ده روز پس از عمل، فعالیتهای عادی خود را از سر گیرد.

او همچنین می تواند با گذشت یک ماه پس از عمل و بعد از معاینه پزشک،فعالیت های سنگینی را نیز انجام دهد و نسبت به احتمال بروز خطر در ناحیه عمل شده،تردیدی به دل راه ندهد.فرد بیمار تنها باید از فعالیت های خاصی که فشار زیادی روی بازوها و سینه می آورند پرهیز کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماش حاصل فرمایید.

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

Call Now Buttonتماس با پزشک