۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - ۰۲۱-۸۸۷۷۵۴۱۰
تهران، ابتدای توانیر روبه روی بیمارستان دی ساختمان شماره ۴ طبقه اول واحد ۲
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی بینی طبیعی

بینی باید چطور باشد تا بتوان گفت جراحی بینی به صورت طبیعی انجام گرفته است ?زمانی که بینی شخصی را نگاه می کنیم نباید هیچ علامتی از جراحی در بینی وی دیده شود به همین دلیل جراحی بینی طبیعی باید با ظرافت هر چه بیشتر و همچنین طبیعی انجام بگیرد به صورتی که بینی به اندازه لازم  تغییر کرده باشد و تنها عیب های بینی برطرف شده باشد .

جراحی زیبایی بینی
بینی طبیعی و خوش فرم

شاید بینی شخصی به مقداری زیاد ی کوچک نباشد اما فرد زیبای نسبی مورد قبولی را داشته باشد .این نکته این گونه بررسی می شود که بینی فرد با اجزای صورت فرد همخوانی دارد و می تواند زیبایی کلی صورت را وی را ایجاد کند .پس جراحی بینی طبیعی باید با این هدف انجام بگیرد که بینی به شکلی زیبا بر روی صورت نمایان شود.
در جراحی بینی طبیعی برآمدگی و قوز بینی برطرف می شود  و سوراخ های بینی به صورت خوش فرم و یکسان باز سازی می شوند و پشت بینی به صورت صاف و خوش فرم در خواهد آمد .دقت داشته باشید در جراحی بینی  طبیعی به هیچ عنوان قوسی در پل بینی ایجاد نمی شود و همچنین نوک بینی دارای یک زاویه طبیعی با لب است و به شکل سر بالا نمی باشد.
بهتر است بدانید که جراحی بینی طبیعی برای بیماران عوارضی ندارد و در صورتی که جراح بینی به درستی انتخاب شده باشد نتیجه بینی می تواند برای فرد به صورت ایده آل رخ بدهد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژوا سلیمان زاده جراح بینی
شما برای اطلاعات بیشتر در زمینه لیفت صورت ، لیپوماتیک می توانید به  صفحات شبکه های اجتماعی دکتر سلیمان زاده بپیوندید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
بیشتر بخوانید
جراحی بینی عروسکی
دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *