۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

جراح پلاستیک خوب در تهران

برخلاف تصور افراد جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک یکی نیستند. تعداد قابل توجهی از جراحان پلاستیک، تمرکز خود را در جراحی زیبایی می گذارند. یک جراح پلاستیک خوب در تهران می گوید: هدف عمده جراحی پلاستیک بهبود ظاهر فرد و کمک به زیبایی صورت و اندام او می باشد. این جراحی را می توان در تمام قسمت های بدن از جمله صورت، سر، گردن و اندام انجام داد. جراح پلاستیک همچنین نقایض مادرزادی و نقایصی که در اثر حوادثی مانند سوختگی برای فرد به وجود می آید را برطرف می کند.

بهترین جراح پلاستیک

انواع جراحی پلاستیک

حیطه ی جراحی پلاستیک به قدری گسترده است که یک جراح زیبایی می تواند انواع مختلفی از اعمال زیبایی را به منظور افزایش زیبایی ظاهری بخش های مختلف بدن فرد انجام دهد. می توان گفت که محدوده ی تخصص افرادی که به عنوان جراحان پلاستیک و زیبایی شناخته می شوند، بسیار گسترده است و اعضای مختلف صورت و بدن را در بر می گیرد.

در قسمت زیر می توانید با برخی از مهم ترین و محبوب ترین انواع جراحی پلاستیک آشنا شوید:

جراحی های زیبایی سینه

جراحی های زیبایی سینه با هدف افزایش زیبای ظاهری سینه های خانم ها انجام می شوند. این اعمال باید توسط جراحی با تجربه و دارای سابقه ی قابل قبول انجام شود تا فرد بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن دوران ریکاوری را پشت سر گذاشته و به زندگی عادی خود باز گردد.

پستان های خانم ها تاثیر بسیاری زیادی بر روی اعتماد به نفس و همچنین زیبایی کلی اندام آن ها دارد. به همنی دلیل است که امروزه روش های مختلفی برای کمک به این افراد در جهت داشتن سینه های زیباتر انجام می شود. این اقدامات توسط جراح زیبایی انجام شده و نباید به دست افراد غیر متخصص سپرده شود.

مهم ترین انواع جراحی زیبایی سینه خانم ها عبارتند از:

 • پروتز سینه

در روند جراحی پروتز سینه با استفاده از محصولاتی به نام پروتز یا ایمپلنت به افزایش سایز سینه ی خانم ها کمک می شود. بسیاری از خانم ها ممکن است بنا به دلایل ژنتیکی و مادرزادی دارای سینه های کوچکی باشند و این مسئله برایشان خوشایند نباشد. با انجام عمل پروتز سینه می توان به بهترین و ایمن ترین شکل ممکن اندازه ی سینه ها را بیشتر کرد.

 • لیفت سینه

همان طور که از نام آن مشخص است، در طی جراحی لیفت سینه پستان ها بالا کشیده می شوند و بدین ترتیب به بهترین شکل ممکن افتادگی سینه ها بر طرف می شود. می توان از این روش برای رفع افتادگی پستان های خانم هایی استفاده کرد که در پی شیردهی به فرزند خود یا افزایش سن دچار این عارضه شده اند.

 • ماموپلاستی

ماموپلاستی یا جراحی کوچک کردن سینه یکی دیگر از جراحی های زیبایی سینه بوده و در طی آن جراح به کاهش حجم و سایز سینه ها خواهد پرداخت. بیش از حد بزرگ بودن سینه ها می تواند باعث ایجاد مشکلات و دردهای مفصلی در ناحیه کمر و گردن شده و زندگی عادی فرد را مخت نماید. همچنین تحقیقات روانشناسان ثابت کرده اند که داشتن سینه های خیلی بزرگ یکی از مهم ترین دلایل پایین بودن اعتماد به نفس بانوان است.

جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از عمل هایی است که توسط جراح پلاستیک انجام می شود. می توان گفت اولین و مهم ترین نکته ای  که قبل از جراحی بینی باید مورد توجه قرار گیرد انتخاب جراح بینی است. جراح بینی با داشتن آگاهی و تبحر لازم می تواند بینی شما را به بهترین نحو جراحی کند. برای انتخاب جراح بینی نیاز است که نمونه کارهای وی را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به مطب وی رفته و با تنظیم یک قرار ملاقات در ارتباط با جراحی بینی با او مشاوره نمایید. جراح بینی با معاینه ی شما نوع بینی شما را مشخص می کند و در مورد نوع جراحی شما و همچنین نتیجه ی جراحی بینی تان با شما صحبت خواهد نمود.

جوانسازی صورت

جوانسازی صورت می تواند به روش های مختلفی انجام شود. این اقدامات شامل پروتز گونه، لیفت صورت، تزریق ژل یا چربی به صورت و … می باشند که به افزایش زیبایی ظاهری شما کمک می کنند.

به عنوان مثالی از اقدامات جوانسازی صورت که توسط جراح پلاستیک و زیبایی مورد انجام قرار می گیرد، می توان به انواع لیفت اشاره نمود. با استفاده از روش های مختلف انجام جراحی های لیفتینگ صورت می توان شلی و افتادگی پوست در بخش های مختلف چهره را از بین برد. لیفت لب، لیفت ابرو و پیشانی و یا لیفت کلی صورت نمونه هایی از این جراحی ها هستند.

لیپوماتیک

لیپوماتیک روش لاغری موضعی است که با استفاده از این روش چربی هایی که در نواحی خاصی از بدن انباشته شده اند با استفاده از دستگاه مخصوصی که مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی می باشد خارج می شود. چربی های استخراج شده قابلیت استفاده در سایر جراحی ها نظیر تزریق چربی به سینه می باشد. انواع لیپوماتیک شامل موارد ذیل می باشد:

 • لیپوماتیک شکم
 • لیپوماتیک بازو
 • لیپوماتیک باسن
 • لیپوماتیک ران پا
 • لیپوماتیک پهلو

لازم به ذکر است که لیپوماتیک روشی بسیار سودمند در از بین بردن چربی های موضعی قسمت های مختلف بدن است. اگر این چربی ها با کمک ورزش و رژیم غذایی مناسب از بین نرفته باشند، لیپوماتیک می تواند سودمند ترین روش ممکن برای حذف آن ها باشد.

ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم

افتادگی پوست شکم معمولا بعد از کاهش وزن و یا زایمان به وجود می آید اما زمانی که چربی ها باعث افتادگی زیاد شکم شده باشد باید جراحی زیبایی شکم جهت از بین بردن چربی ها و خارج کردن آنها انجام بگیرد به این صورت که با ایجاد شکاف در زیر شکم چربی های اضافه همگی از شکم جدا می شود.بعد از اینکه چربی ها خارج شد برای اینکه پوست افتاده و شل نشود اقدامات لازم انجام می گیرد.

بهترین جراح پلاستیک در تهران

برای  انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران به نکات ذیل دقت کنید :

 • جراح باید تجربه و تبحر کافی در زمینه انواع جراحی پلاستیک داشته باشد .
 • جراح باید اطلاعات کافی در اختیار بیمار قرار دهد.
 • جراح باید با بیمار صادق باشد و در صورتی که فرد شرایط لازم برای جراحی را ندارد به او بگوید.

جراح پلاستیک بعد از گذراندن دوره دکتری و گرفتن مدرک در رشته پزشکی باید دوره ای تخصصی را در رشته جراحی عمومی و دوره سه ساله با عنوان فوق تخصص را در رشته جراحی پلاستیک طی کند. جراحان پلاستیک می توانند همان طور که گفتیم، در زمینه ایجاد تغییرات زیبایی و ترمیمی بر روی اندام افراد مختلف اقدامات درخشانی را به عمل آورند.

برای گرفتن وقت مشاوره با دکتر پژوا سلیمان زاده، جراح پلاستیک زیبایی و ترمیمی با شماره تلفن ۰۹۱۲۹۳۳۰۲۵۲ تماس بگیرید.

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

مقالات مرتبط

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی یک نوع پروتز سینه است که به شکل اشک طراحی شده و برای ترمیم و بازسازی سینه‌ها بعد از جراحی یا به دلیل...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *