۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - ۰۲۱-۸۸۷۷۵۴۱۰
تهران، ابتدای توانیر روبه روی بیمارستان دی ساختمان شماره ۴ طبقه اول واحد ۲
دکتر پژوا سلیمان زاده / جراحی زیبایی شکم / دکتر خوب برای عمل ابدومینوپلاستی
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

دکتر خوب برای عمل ابدومینوپلاستی

در این نوشتار در صدد آن هستیم که به مهم ترین جراحی زیبایی شکم بپردازیم. ابدومینوپلاستی از آن دسته جراحی هایی است که این روزها متقاضی و علاقه مندان زیادی پیدا کرده است.

البته به موازات اینکه ابدومینوپلاستی در زمینه انجام رشد و گسترش زیادی پیدا کرده است طرح پرسش هایی نیز در این زمینه افزایش یافته است که از سوی تعداد زیادی از افراد درخصوص جنیه های مختلف این روش جراحی می پرسند.

سوالات از این  قبیل است که، مزایای عمل ابدومینوپلاستی چیست؟

چه خطراتی در پی انجام ابدومینوپلاستی بدن افراد را تهدید می کند و یا اینکه دکتر خوب برای ابدومینوپلاستی کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی؛ جراحی زیبایی شکم

ابدومینوپلاستی یکی از انواع جراحی هایی است که می تواند در زمینه از بین بردن مشکلات مختلفی که در نواحی شکمی وجود دارد تاثیرات مثبتی را داشته باشد.

از جمله کسانی که به ابدومینوپلاستی روی می آورند زنان و مردانی هستند که در اثر افزایش سن و یا در زنان به علل زایمان های مختلف و یا چاقی های زیاد با مشکلاتی چند دراین نواحی مواجه شده اند. در نتیجه از این روش برای درمان مشکلات خود کمک می گیرند.

فرق ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن شکم

بسیاری از افراد لیپوساکشن شکم را با ابدومینوپلاستی اشتباه می گیرند. اما باید بدانید که این دو روش با این که در راستا و با کمک یکدیگر به بهبود ظاهر شکم شما می پردازند، اما میان آن ها تفاوت های بسیاری هست.

زمانی که لیپوساکشن شکم انجام می شود، تنها چربی ها از این ناحیه بیرون کشیده می شوند و این روش نمی تواند به رفع چین و چروک هایی که در این ناحیه ایجاد شده اند کمکی کند. در واقع لیپوساکشن همان طور که از نام آن معلوم است، فقط به منظور کاهش میزان چربی ها مورد استفاده قرار گرفته و به غیر از این تاثیر دیگری نخواهد داشت.

در جراحی ابدومینوپلاستی اما می توان در ابتدا با استفاده از روش های لیپوساکشن چربی ها را از بین برد و سپس به از بین بردن مشکلات پوستی این نواحی از قبیل چروک هایی که بعد از برداشتن چربی ها ایجاد می گردند، پرداخت.

مزایای ابدومینوپلاستی چه هستند؟

ابدومینوپلاستی به عنوان یکی از محبوب ترین روش های افزایش زیبایی اندام افراد می تواند به آن ها در افزایش اعتماد به نفس و زیبا تر به نظر رسیدن کمک کند. در ادامه به توضیح برخی از مزایای متعدد ابدومینوپلاستی خواهیم پرداخت:

تخلیه چربی های نواحی شکمی

از مهم ترین نتایجی که ابدومینوپلاستی در پی دارد این است که افراد چاق می توانند برای حذف چربی های زائد خود از این روس درمانی و زیبایی استفاده کنند. در روند این جراحی تمامی چربی های اضافی تخلیه می شود و با کاهش اندازه شکم مواجه خواهید بود.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که ابدومینوپلاستی آخرین گزینه ای باید باشد که برای از بین بردن چربی های خود استفاده می کنید.زیرا که د رمواردی چند می توان از دیگر روش ها برای کاهش چربی استفاده کرد. از جمله این روش ها مثل ورزش کردن و یا رژیم های غذایی.

از بین بردن چین و چروک های پوستی

در روش ابدومنیوپلاستی بعد از تخلیه چربی محل چین و چرو ک ها نیز از بین می رود. در واقع زنانی که در اثر زایمان با مشکلاتی در نواحی شکمی مواجه گردیده اند نیز از این روش درمانی می توانند استفاده کنند.

در واقع علاوه بر اینکه شکم آنها را میتوان کوچک کرد در پایان روند جراحی پوست اضافی این منطقه برداشته می شود و تا حدی کشیدگی و لیفت صورت می پذیرد.

جراحی ابدومینوپلاستی

عوارض ابدومینوپلاستی چه هستند؟

براساس گزارش هایی که در طی سال های انجام ابدومینوپلاستی از سوی بسیاری ازافراد و نیز پزشکان دریافت کرده ایم باید گفت این روش درمانی و زیبایی جزء بهترین روش های کاهش چربی و از بین بردن مشکلات شکمی است. عارضه ها و یا مشکلاتی که در نتیجه انجام این عمل رخ داده باشد وجود ندارد. بنابر این می توانیم مطئمن باشیم که این روش بسیار ایمن و کم خطر است. بر همین اساس تمامی افرادی که روش ابدومینوپلاستی می تواند در درمان مشکلات شان ثمر بخش و مفید باشد می توانند بدون نگرانی و دغدغه در این مسیر گام بردارند.

بهترین جراح پلاستیک

یکی از سوالاتی که پیوسته از سوی افراد مختلف می شنویم این است که دکتر خوب برای جراحی ابدومینوپلاستی کیست و باید از کجا به ایشان دسترسی داشته باشیم.

در این بخش نمی خواهیم پزشک خاصی را به شما معرفی کنیم. صرفا می خواهیم به ارائه ملاک هایی بپردازیم که می تواند در انتخاب و گزینش پزشک کمک دهنده و یاری گر شما باشد.

پزشکی که به ارائه خدمات پزشکی در زمینه جراحی پلاستیک، بالاخاص جراحی ابدومینوپلاستی می پردازد، حتما باید در زمینه فعالیت حرفه ای خود دانش و تحصیلات آکادمیک داشته باشد. در واقع پزشک باید متخصص انجام جراحی های پلاستیک و زیبایی شکم باشد تا بتوانید به نتیجه درمان امیدوا رباشید. هرگز به پزشکانی که تخصص لازم و یا تجربه و توانمندی خود را به اثبات نرسانیده اند اعتماد نکنید. کارنامه کاری و سوابق  فعالیت پزشکان را می توانید با اندکی پرس وجو و تحقیق بدست بیاورید.

در بخش های قبلی گفته شد که ابدومینوپلاستی عارضه ای خطرناک در پی ندارد. اما باید این نکته را به مطلب قبلی بیفزایید مبنی بر اینکه عدم تجربه و مهارت و یا ناپختگی پزشک می تواند در بروز مشکلات و پیامدهای خطرناک تاثیر گذار باشد.

کم نیستند افرادی در حوزه ها مختلف جراحی های زیبایی قربانی کم تجربگی و عدم مهارت پزشکان غیر متخصص شده اند.

در اینجاست که اهمیت انتخاب پزشک برای همگان روشن می شود.

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام ابدومینوپلاستی می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122770582 و 09129330252 تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

نکاتی کلی و اساسی در زمینه ابدومینوپلاستی

  • گاها ممکن است عارضه هایی در پی انجام ابدومینوپلاستی رخ دهد که این عارضه ها تا حد زیادی قابل رفع و کم خطر هستند. اما باید توجه داشته باشید که در صورتی که با این عارضه ها مواجه شدید باید در اولین فرصت به نزد پزشک معالج خود بروید و ایشان را با این مساله مطلع فرمایید. مثلا: ورم پا، احساس کم بودن تاثیر جراحی برای از بین بردن مشکلات شکمی، عدم قرینه در دو طرف شکم و…
  • برشی که بر روی شکم جهت انجام ابدومینوپلاستی ایجاد می شود تا حد زیادی در طولانی مدت آثاری از خود به جا می گذارد. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در طول زمان کم رنگ تر می شود. پس نباید در این زمینه نگرانی داشته باشید.

نتیجه گیری

در انتها این توصیه را داریم تمامی مطالب را دقیق بخوانید و نیز در تصمیم گیری هایتان تمامی نکات ارائه شده را دخیل بدانید. زیرا که باید قبل از هراقدامی کاملا از مسیر ونتایجی که برای شما رخ خواهد داشت مطلع باشید تا بعداً با مشکلات کمتری روبرو شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماش حاصل فرمایید.

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یازده =

Call Now Buttonتماس با پزشک