۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
دکتر پژوا سلیمان زاده / جراحی زیبایی بینی / مقایسه بینی های گوشتی با استخوانی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

مقایسه بینی های گوشتی با استخوانی

زمانی که فرد برای مشاوره به جراح بینی مراجعه می کند در ابتدا پزشک، بینی وی را معاینه می کند و متوجه ویژگی های بینی فرد می شود.ویژگی های بینی های گوشتی پوست با ضخامت بالای  آنها ست به همین دلیل جراح بینی در همان جلسه فرد را از ویژگی های بینی فرد آگاه می سازد و در صورتی که بیمار ازجراحی  بینی  خود انتظاراتی دارد جراح می تواند با معاینه بینی وی مشخص کند که آیا می توان نتیجه مورد دلخواه با شرایط شخص برای وی ایجاد کرد یا خیر .
بینی های گوشتی چون پوست کلفتی دارند بعد از جراحی نمی توان تغییرات را به وضوح مشاهده کرد به همین دلیل باید مقداری صبر بیشتری داشته باشند تا بتوانند نتیجه عمل بینی را ببینند  و اما برعکس در بینی های استخوانی پوست بینی نازک بوده و تمامی خلاقیت جراح بینی بعد از جراحی مشخص خواهد شد.

عمل بینی
آیا جراحی بینی گوشتی نتیجه خوبی نخواهد داشت ؟

این باور غلط می باشد.درست است که در جراحی بینی گوشتی مقداری محدودیت در جراحی وجود دارد اما در این میان باید به نقش جراح بینی اشاره کرد .در صورتی  که جراح بینی با اصول زیبایی شناسی آشنایی کافی داشته باشد و همچنین تجربه بالایی داشته باشد می تواند نتیجه جراحی را به گونه ایی رقم بزند که بینی  به ظاهری زیبا برسد و در کنار آن سلامت بیمار حفظ شود .
در جراحی بینی استخوانی  معمولا بینی استحکام بیشتری دارد و جراح در بیشتر اوقات با برداشتن قسمت های اضافی در بینی و فرم دادن به نوک بینی جراحی را به اتمام می رساند. اما بالعکس در بینی گوشتی تقویت تیغه بینی باید انجام بگیرد در غیر این صورت با  کوچک شدن سایز بینی و ضعیف بودن ساختار بینی ،بعد از گذشت چند سال  فرد با مشکل مواجه خواهد شد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر سلیمان زاده
برای دریافت مشاوره در زمینه های لیپوماتیک ، لیفت صورت و جراحی سینه می توانید به شبکه های اجتماعی دکتر سلیمان زاده بپیوندید.

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *