۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - ۰۲۱-۸۸۷۷۵۴۱۰
تهران، ابتدای توانیر روبه روی بیمارستان دی ساختمان شماره ۴ طبقه اول واحد ۲
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

ناگفته های لیپوماتیک

ناگفته های لیپوماتیک

دکتر سلیمان زاده می گوید: لیپوماتیک روش لاغری موضعی با ازبین بردن چربی می باشد که در صورت رعایت مراقبت های لازم و رژیم غذایی مناسب روش قطعی و دائمی برای از بین بردن چربی می باشد. در اینجا به مطالبی درباره لاغری با لیپوماتیک می پردازیم.

لیپوماتیک و تغییر وزن

لیپوماتیک روشی برای کاهش حجم چربی در قسمتهای چاق بدن می باشد. افرادی که رژیم غذایی خود را رعایت نکرده و هیچ گونه فعالیتی در این خصوص انجام نمی دهند و انتظار دارند با لیپوماتیک به کاهش وزن ایده آل خود برسند سخت در اشتباهند. این افراد برای لیپوماتیک مناسب نبوده و بهتر است در ابتدا وزن خود را پایین آورند. افرادی که دارای تجمع چربی در قسمتی از بدن ( نه به صورت پراکنده) باشند برای لیپوماتیک بسیار مناسب می باشند. انتظارات افراد از لیپوماتیک باید منطقی باشد. مراقبت های بعد از جراحی لیپوماتیک در عدم بازگشت چربی موثر می باشد. لیپوماتیک در واق روشی مکانیکی برای از بین بردن چربی های موضعی بدن می باشد که با خوش فرم کردن بدن ، فرد را برای بهتر کردن اندام خود با انجام فعالیتهای ورزشی و رژیم غذایی مناسب ترغیب می کند.

ناگفته-های-لیپوماتیک

ناگفته-های-لیپوماتیک

لیپوماتیک در قسمتهای مختلف بدن

لیپوماتیک یکی از روش هایی است که می توان به طور همزمان با سایر جراحی زیبایی مانند جراحی سینه و شکم انجام داد. همچنین لیپوماتیک را می توان برای از بین بردن چربی در قسمتهای مختلف بدن به کار برد.

اقدامات قبل از لیپوماتیک

  1. برای انجام لیپوماتیک ابتدا باید به وزن مناسب طبق شاخص توده بدنی رسید. افرادی که دارای افزایش وزن می باشند اقدام به کاهش وزن می کنند.
  2. عدم مصرف سیگار و نوشیدنی های الکلی تا دو هفته قبل از جراحی
  3. عدم مصرف آسپرین در یک روز پیش از جراحی ( آسپرین موجب رقیق شدن خون شخص شده و اختلالاتی را برای فرد ایجاد می کند)
  4. ناشتا بودن از شب قبل از جراحی
  5. انجام معاینات و آزمایشات لازم برای لیپوماتیک ضروری می باشد.

اقدامات بعد از لیپوماتیک

  1. مدت زمان بهبودی بعد از جراحی 3 تا 7 روز دمی باشد.
  2. اگر در لیپوماتیک از بی حسی موضعی استفاده شود، محدودیتی در استفاده از رژیم غذایی ویژه ندارد و می تواند مانند گذشته غذا بخورد.
  3. بعد از لیپوماتیک استفاده زیاد از نوشیدنی و مایعات توصیه می شود ( نوشیدنی الکلی را تا 2 روز بعد از جراحی نباد استفاده کرد.)
  4. بعد از جراحی فرد باید در زمانی از روز پیاده روی کند.
  5. نشستن برای افرادی که بعد از جراحی دارای پوستهای شل و افتاده می باشند توصیه نمی شود.این کار باعث چروک شدن و بدفرم شدن شکم می شود

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژوا سلیمان زاده

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماش حاصل فرمایید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 6 =

Call Now Buttonتماس با پزشک