۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - ۰۲۱-۸۸۷۷۵۴۱۰
تهران، ابتدای توانیر روبه روی بیمارستان دی ساختمان شماره ۴ طبقه اول واحد ۲
دکتر پژوا سلیمان زاده / جراحی زیبایی شکم / هزینه ابدومینوپلاستی چقدر است؟
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

هزینه ابدومینوپلاستی چقدر است؟

در صورتی که از چاقی موضعی قسمتی از بدنتان خسته شده باشید، حتما به جراحی های زیبایی شکم فکر کرده اید. یکی از بهترین جراحی های موضعی شکم که منجر به لاغری و از بین بردن افتادگی شکم می شود، ابدومینوپلاستی است. همیشه یکی از مسائل مهم در جراحی ها، مخصوصا جراحی های زیبایی هزینه های آن عمل است. در ادامه قصد داریم تا به صورت کامل از هزینه ابدومینوپلاستی آگاه شویم. اگر قصد دارید به تناسب اندام برسید با هزینه کم تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

ابدومینوپلاستی چیست؟

در ابتدا نیاز است تا مروری بر ابدومینوپلاستی داشته باشیم و بعد به هزینه های آن بپردازیم.

ابدومینوپلاستی، روشی جراحی برای برداشتن و از بین بردن چربی های اضافی در ناحیه های مختلف از بدن است. از این روش بیشتر در ناحیه شکم مورد استفاد قرار می گیرد.

جراحی ابدومینوپلاستی برای از بین بردن چربی های شکم به این صورت است که در ابتدا پزشک برش هایی را بالای ران و ناف و اطراف ناف به می زند. سپس با ابزار های خاصی چربی های اضافی ناحیه مورد نظر را برمی دارد. در نهایت با لیفت شکم و بخیه، پزشک کار خود را به اتمام می رساند.

هزینه ابدومینوپلاستی چقدر است؟

با توجه به اینکه ابدومینوپلاستی، جز عمل های زیبایی به حساب می آِید تمام هزنیه های آن بر عهده خود بیمار است و بیمه هیچگونه هزینه ای را تقبل نمی کند.

مهم ترین و تاثیر گذارترین عامل در هزینه ابدومینوپلاستی، نوع آن است. بر اساس داشتن شرایط خاص بیمار، ناحیه مورد نظر برای از بین بردن چربی ها، نوع عمل مورد نیاز برای متقاضی انتخاب می شود. بر اساس نوع عمل، هزینه جراحی متفاوت می شود.

همانطور که می دانید ابدومینوپلاستی دو نوع کامل و مینی دارد. در صورتی که نیاز باشد شما ابدومینوپلاستی کامل را انجام دهید پس برش بیشتری زده می شود و همچنین ناحیه و بافت بیشتری از بدنتان مورد جراحی قرارمی گیرد. این در حالی است که مینی ابدومینوپلاستی در محدوده کوچکتر انجام می شود. اگر شما بخواهید از جراحی ابدومینوپلاسیتی کامل استفاده کنید، هرینه بیشتری برایتان دارد.

بسساری از عوامل دیگر نیز در هزینه های جراحی ابدومینوپلاستی تاثیر گذار است که درادامه به آنها می پردازیم

عوامل تاثیرگذار بر هزنیه ابدومینوپلاستی

به صورت کامل و کلی عوامل بسیار زیادر در هزینه تاثیرگذار است که می خواهیم هرکدام از آنان را بررسی کنیم

نوع جراحی ابدومنیوپلاستی

یکی از مهم ترین فاکتور های تاثیرگذار در هزینه، نوع جراحی است. همانطور که گفته شد این عمل انواع مختلفی دارد که بر حسب شرایط بهترین نوع آن برای مراجعه کننده انتخاب می شود. در صورتی که نیازبه جراحی نایحه وسیع تر و سنگین تری داشته باشید، هزینه آن نیز به طبع بیشتر می شود.

در صورتی که بیماری نیاز به کار های بیشتر از ابدومینوپلاستی داشته باشد، مانند دستکاری لایه های زیرین چربی ها، هزینه عمل جراحی ابدومینوپلاستی نیز برای وی بیشتر می شود.

هزینه ابدومینوپلاستی َ

هزینه بیهوشی و اتاق عمل

این جراحی عموما با بیهوشی های عمومی انجام می شود که هزینه آن از جراحی هایی که با بی حسی موضعی انجام می شوند بسیار متفاوت تر است. شما باید هزینه تکنسین بیهوشی را با توجه به مهارت و تجربه او پرداخت کنید.

هزینه های اتاق عمل نیز به تجهیزات و امکانات اتاق عمل وابسته است. هرجقدر که تجهیزات و امکانات بیشتر باشد، نتیجه جراحی بهتر و عوارض آن کمتر خواهد بود. در نهایت میزان هزینه پرداختی نیز بیشتر می شود.

در نظر داشته باشید این عمل، عملی ساده و کم هزینه نیست. اگر قصد دارید ابدومینوپلاستی را انجام دهید به سراغ بهترین پزشک و بهترین امانات بروید تا عوارض جانبی خطرناکی برایتان به وجود نیاید.

دستمزد پزشک

برای انتخاب جراح پلاستیک برای عمل جراحی زیبایی شکم باید دقت بسیار بالای داشته باشید تا دچار عوارض خطرناک بعد از عمل نشوید.

دستمزد جراح پلاستیک بر اساس میزان مهارت و تجربه و همچنین دانش و شناخت جراح نسبت به جراحی های زیبایی شکم بیشتر می شود.  به یاد داشته باشید به علت حساس بودن این جراحی و جزئیات ریز این جراحی حتما به پزشک متخصص جراحی های پلاستیک مراجعه کنید.

هزینه های دیگر

در صورتی که می خواهید هزینه های ابدومینوپلاستی را برآورد کنید، از هزینه های جانی آن قافل نشوید. مهم ترین این هزینه ها عبارتند از: هزینه آزمایشات مختلف قبل از جراحی. داروهایی که پزشک برایتان تجویز می کند. وسایل های جانبی مورد نیاز برای عمل و همجنین هزینه ویزیت های قبل و بعد از جراحی.

شاید پیش خودتان فکر کنید که این هزینه ها بسیار جزئی وناچیز هستند، اما اگر همه آنها را باهم جمع کنید مقدار قابل توجهی می شود.

بهتر است همه هزینه ها را از جزئی ترین هزینه تا بیشترین هزینه را از ابتدا محاسبه کنید.

موقعیت جغرافیایی پزشک و بیمارستان

موقعیت جغرافیایی همانطور که می دانید در همه موضوعات زندگی تاثیر گذار است. این موضوع از پزشکی نیز مستثنی نیست. در صورتی که کلینیک یا بیمارستان در شهر دیگری باشد، هزینه های اقامت شما در آن شهر نیز به هزینه های دیگرتان اضافه می شود.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

انتخاب جراح برای ابدومینوپلاستی بسیار حائذ اهمیت است. همانطور که گفته شد این جراحی بسیار حساس است و نیاز ب ظرافت و دقت به جزئیات ریز دارد . پس یکی از مهم ترین و اولی ترین کارهایی  باید انجام دهید، انتخاب جراح مناسب است.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی کسی است که سابقه این نوع جراحی را به کرات داشته باشد. همچنین جراح باید از عمل و دانش بالایی در این زمینه برخوردار باشد.

در صورتی که در تهران اقامت دارید یا برای این جراحی قصد آمدن به تهران را دارید می توانید به بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران، دکتر پژوا سلیمان زاده مراجعه کنید و با بررسی های پزشک می توانید از هزینه دقیق این عمل بریا خودتان آگاه شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماش حاصل فرمایید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

Call Now Buttonتماس با پزشک