۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
دکتر پژوا سلیمان زاده / لاغری موضعی با لیپوماتیک / پیکر تراشی مردان؛ بهترین روش تناسب اندام آقایان
مدت زمان مطالعه ۱۳ دقیقه

پیکر تراشی مردان؛ بهترین روش تناسب اندام آقایان

برای بسیاری از مردان، داشتن قفسه سینه، شکم، بازوها و ران های که با زیبایی شناسی مردانه هماهنگ باشد برای اعتماد به نفس آنها مهم است. اگر چربی اضافی و پوست شلی در این نواحی دارید، ممکن است از روش های کانتورینگ بدن که در زیر توضیح داده شده است بهره مند شوید. دکتر سلیمان زاده به عنوان یک جراح پلاستیک متخصص در کانتورینگ بدن مردان، در ایجاد نتایجی که برای آناتومی مردانه طبیعی به نظر می رسد ماهر است.


جراحی ژنیکوماستی

ژنیکوماستی وضعیتی است که منجر به بزرگ شدن بافت سینه در مردان می شود. با جراحی ژنیکوماستی (کوچک کردن سینه مردان)، جراح کانتورینگ بدن مردان می‌تواند بافت اضافی سینه را برای بازگرداندن قفسه سینه صاف‌تر و مشخص‌تر خارج کند.

فواید جراحی ژنیکوماستی برای مردان

ژنیکوماستی وضعیتی است که می تواند مردان را در هر زمانی از زندگی تحت تاثیر قرار دهد و می تواند عامل کاهش اعتماد به نفس آنها باشد.

اگر شما هم ژنیکوماستی دارید که از بین نمی رود، ممکن است از جراحی کوچک کردن سینه مردان بهره مند شوید، که با برداشتن بافت اضافی سینه به طور دائمی سینه شما را صاف و کانتور می کند.

پس از جراحی زیبایی، بسیاری از مردان در نمایان شدن قفسه سینه خود اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند و در نتیجه تمایل به داشتن سبک زندگی فعال تری دارند.

هزینه جراحی ژنیکوماستی

هزینه جراحی ژنیکوماستی با توجه به شرایط هر فرد متفاوت می باشد. با این حال، بسته به روش جراحی دقیقی که مردان نیاز دارند، ممکن است قیمت ها متفاوت باشد. قیمت دقیق جراحی کانتورینگ بدن مردانه خود را پس از مشاوره با دکتر پژوا سلیمان زاده دریافت خواهید کرد.

نحوه جراحی ژنیکوماستی چگونه است؟

عمل ژنیکوماستی حدود ۱-۳ ساعت طول می کشد و تحت بیهوشی عمومی انجام شود. در بیشتر موارد، جراح بافت سینه را از طریق برش های کوچک در اطراف نوک سینه ها برمی دارد. با این حال، این ممکن است بسته به نیاز جراحی شما متفاوت باشد. به عنوان مثال، بسته به اینکه آیا ژنیکوماستی و یا چربی قفسه سینه دارید، جراح ممکن است برای ایجاد بهترین نتیجه از روش لیپوساکشن استفاده کند.

بهبودی پس از جراحی ژنیکوماستی

بلافاصله پس از جراحی کانتورینگ بدن، ممکن است تورم، کبودی و ناراحتی را در قفسه سینه خود تجربه کنید. این عوارض جانبی باید به میزان قابل توجهی در هفته اول از بین بروند، و اکثر بیماران احساس راحتی کافی برای بازگشت به کار و سایر فعالیت های روزانه بعد از ۱-۲ هفته داشته باشند. با این حال، ممکن است حدود ۶ هفته طول بکشد تا شما بهبودی کامل پیدا کنید و پس از آن می توانید تمرینات سنگین خود را از سر بگیرید.

نتایج بدست امده بعد از جراحی ژنیکوماستی

در ابتدا، اثرات کامل کانتورینگ جراحی زیبایی شما ممکن است با تورم پنهان شود. با از بین رفتن تدریجی تورم، نتایج جراحی را مشاهده خواهید کرد که ممکن است تا ۶ ماه طول بکشد. در این زمان، قفسه سینه شما صاف تر و مشخص تر به نظر می رسد. علاوه بر این، احتمالاً کمترین جای زخم در اطراف محل های برش وجود خواهد داشت که با گذشت زمان محو می شود.


عمل لیپوساکشن

لیپوساکشن یک جراحی زیبایی است که با برداشتن چربی اضافی از نواحی مورد نظر، بدن را کانتور می کند.

فواید عمل لیپوساکشن

لیپوساکشن یک عمل جراحی کانتورینگ بدن می باشد، زیرا چربی های سرسخت را که اغلب در برابر رژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند، از بین می برد. این روش می‌تواند چندین نواحی بدن، از جمله تمام نواحی بالای بدن را که به ویژه مردان دارای چربی هستند را درمان کند. از آنجایی که این روش نتایج دائمی را به همراه دارد و زخم های غیرقابل توجهی از خود به جای می گذارد، این یک جراحی زیبایی محبوب در بین مردانی است که به دنبال دستیابی به بدنی به اصطلاح تراش داده شده هستند.

هزینه جراحی لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن به اندازه و تعداد مناطقی که می خواهید درمان کنید بستگی دارد. به طور کلی، قیمت نواحی کوچک مانند گردن کمتر است نسبت به نواحی بزرگتر مانند شکم. هزینه دقیق جراحی کانتورینگ بدن خود را پس از تایید برنامه درمانی خود با دکتر سلیمان زاده طی مشاوره دریافت خواهید کرد.

روش عمل لیپوساکشن

جراحی لیپوساکشن معمولاً حدود ۱ تا ۳ ساعت به طول می انجامد و معمولا تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. جراح با وارد کردن یک کانول ساکشن از طریق برش های کوچک، چربی اضافی در ناحیه مورد نظر را از بین می برد. دکتر سلیمان زاده تجربه گسترده ای در استفاده از انواع فن آوری های لیپوساکشن و انجام لیپوساکشن با وضوح بالا دارد، تکنیکی که به طور استراتژیک چربی را از نواحی نزدیک به عضله حذف می کند تا وضوح بیشتری داشته باشد. این یک تکنیک مخصوصاً محبوب در بین مردانی است که می خواهند عضلات شکم خود را برجسته کنند.

بهبودی بعد از عمل لیپوساکشن

پس از این جراحی کانتورینگ بدن، احتمالاً تورم، کبودی و درد را در نواحی تحت درمان تجربه خواهید کرد که باید طی چند روز به تدریج برطرف شود. به طور کلی، اکثر بیماران احساس خوبی دارند که پس از یک هفته به سر کار باز می گردند و سایر فعالیت های روزانه سبک را انجام می دهند. با این حال، شما باید حداقل به مدت ۲-۳ هفته از فعالیت های شدید خودداری کنید.

نتایج بعد از عمل لیپوساکشن

لیپوساکشن بلافاصله چربی را از ناحیه تحت درمان پاک می کند. با این حال، ممکن است ۶ تا ۱۲ هفته طول بکشد تا نتایج ظاهر شوند زیرا تورم پس از جراحی در ابتدا نتایج جراحی زیبایی را مبهم می کند. با بهبودی، متوجه خواهید شد که در غیاب چربی اضافی، ناحیه بیشتر کانتور شده است.


جراحی ابدومینوپلاستی یا تامی تاک

تامی تاک (همچنین به عنوان ابدومینوپلاستی شناخته می شود) یک عمل جراحی کانتورینگ بدن است که پوست و چربی اضافی شکم را از بین می برد.

فواید انجام عمل ابدومینوپلاستی

چه در نتیجه کاهش وزن یا بالا رفتن سن، پوست شلی در شکم خود داشته باشید، با انجام عمل تامی تاک، اندام شما را برجسته می شود. افتادگی پوست در این ناحیه برای مردان رایج است، زیرا تمایل به حمل چربی در ناحیه شکم دارند. تامی تاک یک عمل جراحی کانتورینگ بدن در میان مردان است.

علاوه بر این، یک تامی تاک کامل شکم نیز می تواند با سفت کردن عضلات شکم، هسته شما را تقویت کند، که می تواند کمردرد، وضعیت نامناسب و سایر بیماری های مرتبط را بهبود بخشد.

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی

هزینه جراحی شکم برای مینی تاک شکم و برای یک تامی شکم کامل متفاوت خواهد بود. با این حال، بسته به پیچیدگی روش جراحی شما و نوع بیهوشی مورد نیاز، قیمت ها متفاوت خواهد بود، که در طی یک مشاوره با دکتر سلیمان زاده صحبت خواهید کرد.

نحوه جراحی ابدومینوپلاستی

عمل ابدومینوپلاستی شکم کامل و مینی ابدومینوپلاستی محبوب ترین انواع جراحی زیبایی هستند، اگرچه چند نوع دیگر از تامی تاک شکم وجود دارد. جراح شما مناسب ترین گزینه را برای شما توصیه می کند.

برای انجام یک تامی تاک کامل، جراح برشی را در امتداد پایه پایین شکم و اطراف ناف ایجاد می کند. پس از آن، پوست اضافی شکم را از بین می برند و در برخی موارد، ماهیچه ها را سفت می کنند و جای ناف را تغییر می دهند.

مینی تامی تاک به برش کوتاه تری درست بالای کشاله ران نیاز دارد و فقط شامل برداشتن پوست اضافی در قسمت تحتانی شکم می شود.

هنگام انجام عمل جراحی شکم برای مردان، جراح پلاستیک باید تکنیک های جراحی خود را کمی تنظیم کند تا شکل ها و خطوطی را ایجاد کند که با هیکل مرد هماهنگ باشد. به همین دلیل، انتخاب یک جراح پلاستیک با تجربه در انجام عمل جراحی شکم بر روی بیماران مرد مهم است.

بهبودی پس از عمل تامی تاک

پس از عمل جراحی شکم، ممکن است تورم، کبودی و ناراحتی در ناحیه شکم خود را تجربه کنید. اکثر بیماران می توانند انتظار داشته باشند که پس از ۱۲ هفته بهبودی کامل پیدا کنند و همه فعالیت ها را از سر بگیرند. با این حال، باید آنقدر احساس خوبی داشته باشید که بعد از ۱-۲ هفته به کار اداری و بعد از ۳-۴ هفته به ورزش های سبک بازگردید.

نتایج بعد از عمل ابدومینوپلاستی

بلافاصله بعد از جراحی زیبایی شکم شما صاف تر می شود. با این حال، ممکن است ۶ تا ۱۲ ماه طول بکشد تا تورم باقیمانده کاهش یابد و اثرات کانتورینگ جراحی کاملاً قابل مشاهده باشد. جای زخم های به وجود آمده نیز باید در این زمان شروع به محو شدن کنند و شما می توانید از شکمی خوش حالت طبیعی لذت ببرید.


جراحی براکیوپلاستی

عمل براکیوپلاستی که به عنوان لیفت بازو نیز شناخته می شود، یک عمل جراحی کانتورینگ بدن است که پوست و چربی اضافی در بازوها را از بین می برد.

فواید جراحی بازو

چه در نتیجه افزایش سن، کاهش وزن قابل توجه یا ژنتیک، پوست و چربی اضافی از زیر بغل تا آرنج مردان افتادگی پیدا می کند. این می تواند تعریف عضلانی بازوها را که به طور سنتی یکی از ویژگی های برجسته زیبایی شناسی مردان است، پنهان کند.

داشتن بازوهای افتاده موجب می شود مردان از پوشیدن لباس های مناسب خودداری کنند و نتایج وزنه برداری و سایر تمرینات بازو را تضعیف کند. به این ترتیب، براکیوپلاستی یک روش مفید برای مردانی است که می‌خواهند بازوهای خود را اصلاح کنند.

هزینه جراحی براکیوپلاستی

هزینه دقیق عمل براکیوپلاستی بسته به نیازهای جراحی منحصر به فرد شما متفاوت است. پس از مشاوره با دکتر سلیمان زاده، قیمت دقیقی دریافت خواهید کرد، جایی که در مورد یک برنامه درمانی سفارشی صحبت خواهید کرد.

روش جراحی براکیوپلاستی

براکیوپلاستی معمولاً ۱ ساعت طول می کشد و تحت بیهوشی عمومی انجام شود. محل برش ها به میزان شلی پوست شما بستگی دارد. به طور معمول، جراح شما در موارد شلی خفیف پوست یک برش در زیر بغل و در موارد شلی متوسط ​​تا شدید پوست یک برش از زیر بغل تا آرنج ایجاد می کند.

بهبودی پس از جراحی براکیوپلاستی

پس از جراحی براکیوپلاستی، ممکن است تورم، کبودی و درد در بازوی خود را تجربه کنید. این علائم معمولاً در عرض چند روز از بین می‌روند و بیشتر بیماران احساس می‌کنند به اندازه کافی بهبود یافته‌اند تا پس از ۱ تا ۲ هفته به کار و سایر فعالیت‌های روزانه بازگردند. با این حال، شما باید حداقل به مدت چهار هفته از ورزش های شدید خودداری کنید.

نتایج بعد از براکیوپلاستی

بلافاصله پس از عمل جراحی، بازوهای شما در غیاب پوست اضافی، کشیده تر به نظر می رسند و سفت تر می شوند. با این حال، ممکن است تا ۶ ماه طول بکشد تا بتوانید اثرات کامل کانتورینگ جراحی خود را درک کنید. در این زمان، تورم باقیمانده باید به طور کامل فروکش کرده و جای زخم ها شروع به محو شدن کنند.

بهبودی پس از عمل لیفت بازو

بلافاصله پس از عمل جراحی، بازوهای شما در غیاب پوست اضافی، کشیده تر به نظر می رسند و سفت تر می شوند. با این حال، ممکن است تا ۶ ماه طول بکشد تا بتوانید اثرات کامل کانتورینگ جراحی خود را درک کنید. در این زمان، تورم باقیمانده باید به طور کامل فروکش کرده و جای زخم ها شروع به محو شدن کنند.


عمل لیفت ران

طی انجام عمل لیفت ران که به آن جراحی است که از شر پوست و چربی اضافی ران‌ها خلاص می‌شوید.

فواید عمل لیفت ران

بسیاری از مردان ران هایی را می خواهند که ماهیچه های آنها را مشخص کند و با زیبایی شناسی مردانه مطابقت داشته باشد. با این حال، پوست اضافی در این ناحیه، چه در نتیجه کاهش وزن، پیری یا ژنتیک باشد، می تواند این تعریف را مبهم کند. بنابراین، لیفت ران می‌تواند یک روش مفید باشد، زیرا شلی این ناحیه را از بین می‌برد تا ران‌های لاغرتر ظاهر شود و تنه پایین‌تری متناسب‌تر به شما بازگرداند.

هزینه جراحی لیفت ران

هزینه لیفت ران بسته به تکنیک های جراحی مورد نیاز برای ایجاد بهترین نتیجه متفاوت خواهد بود. شما در طول یک مشاوره با دکتر سلیمان زاده در مورد یک برنامه درمانی سفارشی صحبت خواهید کرد و پس از آن قیمت دقیق لیفت ران خود را دریافت خواهید کرد.

روش عمل لیفت ران

لیفت ران حدود ۲ تا ۴ ساعت طول می کشد تا تحت بیهوشی عمومی انجام شود. به طور کلی، پنج نوع لیفت ران وجود دارد و جراح شما بسته به میزان و جهت شلی پوست شما، بهترین روش را برای شما توصیه می کند. روش دقیق جراحی و قرار دادن برش ها به نوع نور ران مورد نیاز برای دستیابی به نتایج دلخواه شما بستگی دارد.

بهبودی بعد از جراحی ران

پس از جراحی لیفت ران، تورم، کبودی و درد را در ناحیه آسیب دیده تجربه خواهید کرد. به طور معمول، این عوارض جانبی در عرض چند روز شروع به از بین رفتن می کنند، و اکثر بیماران به اندازه کافی خوب هستند که در عرض ۱۴-۱۰ روز به سر کار و فعالیت های سبک بازگردند. با این حال، باید به مدت ۸ هفته از بلند کردن اجسام سنگین و فعالیت های سنگین خودداری کنید.

نتایج بعد از جراحی ران

در غیاب چین های اضافی پوست، بلافاصله متوجه اثرات کانتورینگ جراحی لیفت ران خود خواهید شد. با این حال، از آنجایی که تورم بعد از جراحی می تواند نتایج جراحی شما را مبهم کند، ممکن است تا چهار هفته طول بکشد تا نتایج شما ظاهر شود. علاوه بر این، اکثر بیماران تا ۱۲ ماه پس از جراحی متوجه بهبودهای مداوم می شوند زیرا تورم باقیمانده به طور کامل فروکش می کند.


مزایای ترکیب چند روش پیکرتراشی

بسیار رایج است که جراحان ترکیب جراحی شکم و لیپوساکشن (لیپوآبدومینوپلاستی) را توصیه کنند، زیرا بسیاری از مردان دارای چربی زیر پوستی در این ناحیه هستند که برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید با جراحی برداشته شود. برخی از بیماران همچنین ممکن است نیاز به ترکیب لیپوساکشن با سایر روش های کانتورینگ بدن داشته باشند، در صورتی که دارای رسوبات چربی اضافی هستند که به عدم تعریف در ناحیه کمک می کند.

دو مزیت دیگر از ترکیب هر یک از روش های کانتورینگ بدن که در بالا ذکر شد وجود دارد. اول اینکه در وقت شما صرفه جویی می کند. با انجام تمام درمان‌ها در یک جلسه، زمان کمتری را در بیمارستان سپری می‌کنید و می‌توانید زمان بهبودی را برای همه روش‌ها ترکیب کنید. دوم اینکه باعث صرفه جویی در پول شما می شود. ترکیب روش ها مقرون به صرفه است زیرا می توانید در هزینه های بیهوشی و هزینه های آن صرفه جویی کنید.

انجام عمل‌های زیبایی بر روی مردان به دانش تخصصی آناتومی مردانه و مهارت‌های جراحی و هنری نیاز دارد تا نتایجی به‌طور طبیعی در بدن مرد ایجاد شود. دکتر سلیمان زاده یک جراح پلاستیک دارای گواهی معتبر می باشند. همچنین ایشان متخصص در روش های کانتورینگ بدن مردان هستند که به طور مداوم نتایج استثنایی را برای بیماران مرد خود ارائه می دهد.

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

مقالات مرتبط

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی یک نوع پروتز سینه است که به شکل اشک طراحی شده و برای ترمیم و بازسازی سینه‌ها بعد از جراحی یا به دلیل...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *