۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
دکتر پژوا سلیمان زاده / لاغری موضعی با لیپوماتیک / بهترین جراح زیبایی شکم در تهران
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

اگر آناتومی بدن شما مستعد انباشت چربی در ناحیه شکم است شاید بارها و بارها از این وضعیت گله و شکایت داشته اید. چربی های شکمی یکی از آزاردهنده ترین چربی ها در بدن است که هم شکل ظاهری اندام شما را تحت تاثیر قرار می هد و هم ممکن است مشکلات حرکتی خاصی را به همراه داشته باشد. اگر بعد از ورزش های طاقت فرسا و رعایت رژیم غذایی های طولانی هنوز به نتیجه دلخواه خود نرسیده اید نگران نباشید گزینه ی جراحی راه حلی قطعی برای حل این معضل است. در این مقاله با ما همراه باشید تا روش های مختلف جراحی های شکمی را به شما معرفی کنیم. دکتر سلیمان زاده جراح زیبایی شکم در ادامه به برخی از مواردی که در زمان انجام مهم است و می تواند نتایج جراحی را تغییر دهد، توضیحاتی را خواهند داد.

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

آناتومی و بافت شکم

برای حل هر مشکلی ابتدا لازم است نسبت به آن مشکل شناخت و آگاهی کافی داشته باشیم. چربی های شکمی نیز معضلی است که کام برخی از افراد را تلخ کرده است. در ابتدا با آناتومی این قسمت از بدن آشنا شوید. در ناحیه ی شکم سه بافت اصلی و اساسی وجود دارد. که در این قسمت به معرفی این بافت ها و روش درمانی مناسب برای برطرف کردن این مشکلات می پردازیم:

پوست

 پوست ناحیه شکم می تواند به دلیل بارداری، چاق و لاغر شدن های و مداوم یا کاهش وزن شدید و یا حتی به صورت ژنتیکی و مادرزادی خیلی شل یا چروکیده باشد و منظره ای ناخوشایند از شکمتان را به وجود آورد. درمان مناسب برای برطرف کردن این مشکل لیفت شکم یا عمل جراحی ابدومینوپلاستی می باشد.

بافت چربی

 دومین بافتی که در ناحیه شکم وجود دارد و می تواند شکل شکم را از حالت طبیعی و زیبای خود خارج کند بافت چربی است. در بعضی افراد بافت چربی به صورت موضعی است و در نواحی خاصی وجود دارد. اگر این بافت از چربی های سفتی باشد و شل و آویزان نباشد برای برداشتن چربی از روش های مختلفی استفاده می شود. اتخاب این روش بنا به تشخیص جراح پلاستیک بستگی دارد. که یکی از متداول ترین درمان ها روش لیپوماتیک است.

بافت عضلانی

 سومین بافتی که در ناحیه شکم وجود دارد بافت عضلانی است. بافت عضلانی می تواند به هر علتی مثل بارداری قبلی یا افزایش و کاهش وزن شدید، یا حتی به دلیل ژنتیکی بیش از حد شل باشد. علتی که باعث شلی این عضله می شود با علت هایی که باعث شلی پوست می شود تقریبا مشابه است. معمولا شلی پوست به همراه شلی عضله است. برای درمان این عارضه می توان به روش ابدومینوپلاستی اقدام کرد که همزمان هم پوست اضافه برداشته می شود و هم عضلات با بخیه ی مخصوصی سفت می شوند تا شکم صاف تر شود.

در حالت عادی عضلات شکم موازی هستند اما بعد زایمان و مواردی که اشاره شد عضلات شکم از حالت موازی تبدیل به کروی شکل می شوند.

عمل جراحی کوچک کردن شکم

در حال حاضر یکی از جراحی های شکم شناخته شده که علاقمندان خاص خود را دارد عمل جراحی ابدومینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی شکم است. در این روش جراحی که مختص افراد با شکم های بزرگ و پوستی آویزان است قسمتی از چربی های شکم به همراه پوست اضافه برداشته می شود و برشی در قست پایین شکم ایجاد می شود. این روش یکی از موثرترین روش ها برای کاهش حجم است و نتایج بدست آمده کاملا قطعی است . دکتر سلیمان زاده به عنوان یکی از بهترین جراحان زیبایی شکم بیان می کنند که برای حفظ هر چه بهتر نتایج ، باید رژیم غذایی سالم ورزش حفظ شود. در ادامه این ایشان این گونه توضیح می دهند که برش در جراحی ابدومینوپلاستی بستگی به وضعیت شخص دارد هر چقدر شلی پوست بیشتر باشد این برش نیز بزرگتر خواهد بود و بالعکس هر چقدر شلی پوست کمتر باشد بالطبع برش های کوچک تری در شکم ایجاد می شود.

عوارض جراحی شکمی ابدومینوپلاستی

عوارض این جراحی شکمی کاملا بستگی به اندازه و سایز شکم فرد دارد هر چقدر شکم بزرگتر و آویزان تر باشد ریسک عوارض احتمالی نیز بیشتر است. وجود بیماری های سیستماتیک مثل دیابت و سابقه ی مصرف سیگار میزان احتمال به این عوارض را افزایش می دهد.

یکی از عوارض نگران کننده برای مراجعان ریسک آمبولی چربی است. لازم است بدانید آمبولی چربی بیشتر در شکستگی های استخوان بزرگ مثل لگن اتفاق می افتد نه در جراحی های زیبایی شکم.

احتمال عارضه ی آمبولی خون در جراحی ابدومینوپلاستی وجود دارد که ارتباط مستقیمی با مدت زمان جراحی دارد. برای کاهش ریسک این عارضه لازم است به بهترین جراح زیبایی شکم مراجعه کنید که با دقت، مهارت و تبحر و سرع خود ریسک این عارضه را به صفر می رساند .

کوچک کردن شکم با روش لیپوماتیک

یکی از روش های کوچک کردن شکم استفاده از لیپوماتیک است. در روش عمل لیپوماتیک چربی ها به صورت موضعی از بدن خارج می شود این چربی ها می تواند در شکم، پهلو و یا حتی ران شما باشند که با ورزش و رژیم های غذایی قادر به از بین بردن آنها نبودید. در این روش بدون برش با ایجاد سوراخ های بسیار کوچک چربی های مقاوم ناحیه ی شکم را از بدنتان خارج می کنند.

یکی از مزیت های این روش درمانی دوره ی نقاهت بسیار کوتاه مدت و تنها به صورت موضعی چربی های اضافه را خارج می کنید است.

رهایی از چربی های شکمی با لیپوساکشن

این روش برای از بین بردن چربی های شکمی روشی قدیمی تر نسبت به دو روش قبل است که شاید نسبت به آن اطلاعاتی داشته باشید. لیپوساکشن یکی از روش های رهایی از چربی های موضعی است که به وسیله آن می توان چربی های اضافه و مقاوم شکم را به وسیله ی  لوله های مکنده از بدن خارج کرد. در این روش درمانی برش وجود دارد و لوله ها با ایجاد برش به بدن وارد می شوند تا چربی ها را خارج کنند. اگر لیپوماتیک و لیپوساکشن را با هم مقایسه کنیم لیپوماتیک روشی است با نتیجه بهتر و عوارض کمتر.

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

 

ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعات جامع و کاملی در مورد تکنیک های روز دنیا در جراحی شکمی به شما ارائه دهیم تا شما با آگاهی کافی اقدام به جراحی کنید اما حتما در انتخاب پزشک متخصص جراح پلاستیک خود دقت کنید و تحقیقات لازم و کافی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم را انجام دهید. از پزشک خود نمونه کار بخواهید و به پزشک متخصص با تجربه و حاذق در جراحی های شکمی مراجعه کنید تا به بهترین نتیجه ی ممکن از جراحی دست پیدا کنید.

چگونه می توان بهترین جراح زیبایی شکم را انتخاب نمود؟

بهترین راهی که می توان بهترین جراح زیبایی شکم را پیدا و انتخاب کرد جستجوی و پرس و جو در این حوزه می باشد.

پرس و جو از افراد مختلف

در صورتی که در آشنایان و یا اطرافیان، فردی را می شناسید که جراحی شکم انجام داده است، در خصوص جراح و انتخاب جراح از ایشان سوالات خود را پرسیده و اطلاعات جمع آوری کنید.

جستجو در اینترنت 

به دلیل دسترسی به اینترنت و فضای مجازی می توانید به راحتی در خصوص چندین جراح زیبایی شکم بررسی های لازم از نوع خدمات و میزان تجربیات تا نمونه جراحی های را که انجام داده است را داشته باشید تا بتوانید در انتخاب خود دقت کرده و به درستی بهترین جراح زیبایی شکم را انتخاب نمایید.

مراجعه به مطب 

بعد از جستجو و بررسی های لازم می توانید به مطب جراح زیبایی شکم مراجعه کرده و از نزدیک با خدمات و نمونه کار جراحی های انجام شده و افرادی که نزد ایشان جراحی انجام داده اند، صحبت نمایید. همچنین با جراح شکم مشاوره داشته و از میزان تخصص، تعداد جراحی های انجام شده و سایر خدمات جراح پلاستیک اطلاعات کسب نمایید.

تمامی موارد فوق تا حدود زیادی در انتخاب یکی از بهترین جراح زیبایی شکم می تواند یاری نماید.

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۲ دیدگاه ها
 1. مسلم صارمی

  سلام وقت بخیر
  با ارسال عکس از ناحیه شکم و پهلو امکان تعیین نوع عمل جراحی و برآورد هزینه وجود دارد

  پاسخ
  • دکتر پژوا سلیمان زاده

   سلام بله
   عکس خود را به این شماره ارسال کنید
   ۰۹۳۰۴۰۸۴۸۷۵

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.