۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
دکتر پژوا سلیمان زاده / جراحی زیبایی سینه / چگونه می توانیم بهترین جراح لیفت سینه در تهران پیدا کنیم؟
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

چگونه می توانیم بهترین جراح لیفت سینه در تهران پیدا کنیم؟

آناتومی انسان به ویژه در زنان خصایص و ویژگی های بارزی دارد که این جنس را از جنس مذکر شدیدا متمایز می کند؛ انحناها و برجستگی های بدن یک زن در عمق جان و روح او اثر گذارند و وجه تمایز او با مردان را برمی سازند؛ یکی از این اندام ها و اعضا، سینه زنان است.آنچنانکه زیبایی این عضو از بدن زن، نقش حیاتی در افزایش اعتماد بنفس و رضایت خاطر آنان از خودشان ایفا می کند.

با این وصف است که عمل جراحی «ماستوپکسی» یا «لیفت سینه» یکی از پراهمیت ترین اعمال جراحی در میان زنان به حساب می آید. اما شاید بعضی آن را با «پروتزسینه» اشتباه بگیرند که باید تفاوت های ماهوی و ساختاری این دو عمل متفاوت را به آنان یادآور شد. در ادامه دکتر پژوا سلیمان زاده جراح لیفت سینه در تهران در خصوص لیفت سینه توضیحاتی خواهند دارد.

لیفت سینه چیست؟

«ماستوپکسی» یا «لیفت سینه» عملی است که شامل بالا کشیدن سینه زنان در فضای قفسه سینه می شود.این عمل عمدتا در زنانی صورت می گیرد که سینه های آنان با پدیده افتادگی مواجه شده است.مضاف بر این بانوانی که سینه های بزرگی دارند و این باعث آزارشان می شود و همین طور زنانی که با تحلیل بافت سینه روبرو شده اند نیز از جمله کاندیداهای عمل لیفت سینه یا همان ماستوپکسی هستند.

گفتنی است در حین عمل ماستوپکسی، انجام عمل پروتز سینه نیز در زنانی که سینه های کوچک و افتاده دارند، قابل انجام است.

لیفت سینه از جمله اعمال زیبایی است که می تواند زنان را دارای سینه های خوش فرم و متناسب با مجموع آناتومی بدن آنان گرداند و از این رهگذار لذت برخورداری از اندامی زیبا را در آنان استحکام بخشد.

افتادگی سینه از کجا پدیدار می شود؟

احتمالا از خود می پرسید چگونه ممکن است یک زن با افتادگی سینه ها مواجه شود؟ پاسخ به این پرسش در مواردی نظیر کاهش شدید وزن، افزایش سن تقویمی، ورود به دوران بارداری و شیردهی به نوزاد و همین طور دوران درمان سرطان پستان یافت می شود.

اگر چنانچه زنی با هریک از این پدیده ها مواجه شده و دچار افتادگی سینه شود، انجام عمل لیفت سینه بهترین و کم عارضه ترین راهی است که پیش رو خواهد داشت.

اقدامات قبل از عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه هم مانند تمام اقدامات دیگر، نخست با یک تصمیم آغاز می شود و مهمترین گام پس از تصمیم، انتخاب «بهترین جراح لیفت سینه» در شهر محل اقامت فرد متقاضی است.

اگر شما ساکن پایتخت هستید کافیست در موتورهای جستجوی اینترنتی عنوان «بهترین جراح لیفت سینه » و «جراح پلاستیک در تهران» را جست و جو کنید و این برآیند نتایج است که شما را با بهترین جراح لیفت سینه آشنا می کند.

گام دوم مطلع ساختن پزشک جراح از انتظار بصری ای است که بیمار از جراحی لیفت سینه اش دارد تا پزشک مشاور او بتواند بهترین روش و تکنیک را در جراحی خود برگزیند. پزشک شما پیش از انجام عمل جراحی، یقینا از شما سوابق احتمالی بیماری های خاص تان را نیز خواهد پرسید تا بر اساس آنها شما را به انجام آزمایش های ضروری رهنمون کند.

نحوه عملکرد بهترین جراح لیفت سینه

شاید بخواهید بدانید پزشکان جراح چطور عمل لیفت سینه را انجام می دهند؟ پاسخ به این پرسش در اندازه و میزان افتادگی سینه ها، شکل پستان، اندازه و موقعیت آرئول ها، پوست اضافی سینه ها و درجه انعطاف پذیری پوست سینه ها نهفته است. بررسی همه این آیتم هاست که به پزشک کمک می کند بهترین روش عمل را که به نتیجه مطلوب بیمار ختم می شود، انتخاب کند.

عمل ماستوپکسی حدود دو تا سه ساعت طول می کشد و بیمار می تواند از چند مدل بی حسی و بیهوشی بهره ببرد.

اقدامات و ضروریات بعد از عمل لیفت سینه

«دوران نقاهتم چگونه خواهد بود؟» این شاید مهمترین پرسش بیمار پس از انجام هرنوع عمل جراحی باشد که عمل ماستوپکسی نیز از آن مستثنا نیست. عمل لیفت سینه اما دوران نقاهت طولانی ندارد و بیمار می تواند ده روز پس از عمل، فعالیتهای عادی خود را از سر گیرد.

او همچنین می تواند با گذشت یک ماه پس از عمل و بعد از معاینه پزشک،فعالیت های سنگینی را نیز انجام دهد و نسبت به احتمال بروز خطر در ناحیه عمل شده، تردیدی به دل راه ندهد. فرد بیمار تنها باید از فعالیت های خاصی که فشار زیادی روی بازوها و سینه می آورند پرهیز کند.

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.