۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
دکتر پژوا سلیمان زاده / جراحی زیبایی شکم / تفاوت لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

تفاوت لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی

از بین بردن و حذف چربی های شکم یکی از سخت ترین کارهای است که با ورزش و رعایت کردن رژیم می توان انجام داد اما جای نگرانی وجود ندارد زیرا با استفاده از روش های مختلفی نظیر ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و لیپولیزر می توان این چربی ها را از بین برد. در این مقاله می پردازیم به تفاوت لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی تا شما عزیزان با هر دو روش بیشتر آشنا شوید.

تفاوت لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی
تفاوت لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

امروزه اکثر اشخاص برای لاغر کردن چربی های شکم به جای به کار گیری روش های قدیمی روش مطمئن و ایمن لاغری با لیپوماتیک را انتخاب می کنند . در روش لیپوماتیک می توان چربی ها شکم و نواحی مختلف بدن را که تخلیه می کنیم به نواحی مختلف بدن نظیر صورت و دست ها تزریق نمود. در واقع با استفاده از روش جدید و مطمئن لیپوماتیک می توان چربی ها را پس از تزریق به باسن، سینه، صورت و نواحی که نیاز است تزریق نمود.

در روش جراحی ابدومینوپلاستی نیز می توان چربی ها را استخراج نمود اما پس از تخلیه چربی ها نمی توان آنها را به نواحی مختلف بدن تزریق نمود و یکی از تفاوت های لیپوماتیک و جراحی ابدومینوپلاستی را می توان این مورد بیان کرد . روش ابدومینوپلاستی برای افرادی که پوست آنها بسیار چروک شده است و به دلیل چاقی زیاد دچار افتادگی و شلی است مناسب است ، اما لیپوماتیک را می توان برای اشخاصی که در ناحیه ای خاصی از بدن دچار چاقی شده اند انجام داد.

به عنوان مثال اشخاصی که در ناحیه دست ها و یا ران فقط دچار انباشته شدن چربی ها هستند استفاده از روش لیپوماتیک یک روش مناسب است. اشخاصی که شکم بسیار بزرگ و سفتی دارند نیز بهتر است از روش لیپوماتیک استفاده نمایند و استفاده از روش ابدومینوپلاستی برای این اشخاص توصیه نمی شود. فرق اصلی روش لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی در نحوه تخلیه چربی ها و استفاده پس از تخلیه چربی ها است.

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

مزایای جراحی ابدومینوپلاستی

مزایای جراحی ابدومینوپلاستی

تامی تاک (ابدومینوپلاستی) یک عمل جراحی بزرگ است که نیاز به بیهوشی عمومی دارد و شامل لیپوساکشن و برداشتن چربی برای...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.