۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی بینی عروسکی

برای اینکه بخواهید جراحی بینی انجام دهید شاید با دیدن نمونه کار هایی از جراحان مختلفی تصمیم بگیرید که مدلی زیبا برای جراحی خود انتخاب کنید بسیاری از مراجعه کنندگان به جراح بینی می گویند که مدل بینی عروسکی را خیلی دوست دارند و از جراح می خواهند که بینی آنها را به این فرم تبدیل کند بیشتر این افراد در سنین پایین هستند و به اشتباه می پندارند که ملاک زیبایی بینی کوچکی آن خواهد بود .در صورتی که بیش از هر چیز بینی باید با صورت هم خوانی داشته باشد تا بتوان گفت بینی فرمی زیبا دارد.

بینی های عروسکی دارای خصوصیات زیر هستند :

  • پشت بینی قوس زیاد دارد.
  • سوراخ های بینی کوچک هستند .
  • نوک بینی سر بالا می باشد .
  • پهنای بینی نازک و باریک شده است.

جراحی بینی عروسکی

 

بینی عروسکی در چند سال گذشته و با آمدن جراحی رینوپلاستی در بسیاری از کشور ها محبوبیت پیدا کرد اما با گذشت زمان معمولا به دلیل عوارض زیادی که با خود به دنبال شد جراحی ترمیمی بینی بعد از چند سال برای آنها انجام می گرفت زیرا نمی توانستند به راحتی نفس بکشند و یا اینکه فرم بینی بعد از مدتی تغییر پیدا می کرد زیرا به دلیل کم شدن پیش از اندازه استخوان ها و غضورف های بینی راه تنفس بیمار تنگ می شد و همچنین حمایت از ساختمان اصلی بینی وجود نداشت  و بینی دفرمه می شد .

به هر حال جراحان بینی امروزه این  مدل را به افراد  پیشنهاد نمی کنند و  آگاهی های لازم را از جراحی بینی عروسکی به بیماران خود خواهند داد.زیرا این گونه جراحی های زیبایی بعد از مدتی تنها پشیمانی برای فرد به دنبال خواهد داشت .

دکتر سلیمان زاده معمولا سعی بر این دارد که نتیجه جراحی بینی طبیعی باشد  و یا اینکه به خواسته بیمار مقداری فرم پیدا کند تا جایی که سلامتی فرد به خاطر نیفتد.

 

با تشکر مدیریت سایت پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی پلاستیک ،زیبایی و ترمیمی

 

 

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

جراحی بینی طبیعی چگونه است؟

جراحی بینی طبیعی چگونه است؟

عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از راه های رفع ناهنجاری در بینی و هماهنگ کردن شکل ظاهری آن با سایر اجزاء صورت است....

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.