۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
دکتر پژوا سلیمان زاده / لیفت صورت و بدن / روش های بزرگ کردن و افزایش سایز باسن
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

روش های بزرگ کردن و افزایش سایز باسن

می دانستید باسن زیبا و برجسته چه تاثیری در زیبایی اندام شما دارد؟ اگر نتوانستید با ورزش به هدف خود برسید می توانید باسن خود را با پروتز یا چربی (از سایر قسمت های بدن که دارای تجمع چربی است) افزایش دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این جراحی بیشتر صحبت کنیم.

تزریق چربی

با تزریق چربی می توان حجم باسن را به طور دائمی افزایش داد. این عمل جراحی تنها در صورتی امکان پذیر است که در سایر نقاط بدن چربی کافی برای انجام لیپوترانسفر وجود داشته باشد. این عمل را می توان همزمان با عمل با لیپوساکشن برای استخراج چربی از قسمت هایی مانند ران و شکم (که چربی قابل توجهی دارد) انجام داد. این جراحی برای افرادی است که ورزش می کنند تا عضلات آنها رشد متعادلی داشته باشد اما به همان اندازه در باسن خود مانند سایر قسمت های بدن خود حجمی به دست نمی آید.

عکس-بزرگ-کردن-باسن
عکس-بزرگ-کردن-باسن

نحوه انجام تزریق چربی به باسن

جراح چربی سایر نواحی بدن را از طریق یک کانول ، شبیه به لیپوساکشن معمولی، مکش می کند. بیشترین مناطق جمع آوری قسمت تحتانی کمر، شکم، کمر و باسن است. سپس این چربی را پس از تصفیه منتقل می کند. با در نظر گرفتن اینکه رگ های خونی در منطقه وجود دارد جراح با دقت این چربی ها را خارج می کند تا آسیبی به آنها وارد نشود. سپس آنها را به داخل باسن تزریق می کند. نتیجه جراحی تزریق چربی به باسن تزریق چربی، حجم باسن را به طور دائمی افزایش می دهد. تزریق چربی بیشتر از سایر مناطق بدن در این فسمت موفقیت آمیز است. زیرا خصوصیات آناتومیک باسن به گونه ایست که برای تجمع و جذب بافت چربی بسیار مناسب است. با این حال، باید در نظر گرفت که گاهی اوقات چربی تزریق شده می تواند دوباره کاهش یابد و توسط ارگانیسم بدن مجدداً جذب شود.

جراحی پروتز باسن

جراحی پروتز باسن

در واقع می توان گفت برای زیبایی باسن هم امروزه روش های متفاوت تهاجمی و نیمه تهاجمی در نظر گرفته شود.عمل هایی که برای زیبایی باسن انجام می شود معمولا با هدف کوچک کردن باسن، بزرگ کردن باسن و لیفت باسن می باشد.ما در این مطلب جراحی پروتز باسن که توسط کادری با تجربه انجام می شود ،توضیح خواهیم داد.

پروتز برای بزرگ کردن باسن

پروتز هایی که برای باسن استفاده می شود از جنس سیلیکون می باشد و از پروتز های سینه محکم تر هستند زیرا تحرک و فعالیت باسن با سینه فرق می کند و پروتز استفاده شده باید مقاوم تر باشد. پیش از جراحی پروتز باسن قوام عضله باسن، شلی باسن، دفرمیتی ها و … بررسی می شوند تا درباره حجمی که قرار است به باسن اضافه شود و نوع پروتز های استفاده شده تصمیم گرفته شود. برای مثال در کسانی که نیازی به افزایش تون باسن نیست می توان از پروتز سیلیکونی ژلی استفاده کرد.

جراحی پروتز باسن چگونه انجام می گیرد؟

در ابتدا بیمار به صورت ایستاده قرار می گیرد و ثلث میانی باسن که پروتز ها در آنجا قرار می گیرند با ماژیک علامت دار می شود. جراح بین هر دو لپ باسن، خطی که آنها را از هم جدا می کند، برش کوچک ایجاد می کند. از طریق این برش که بین ۵ تا ۷ سانتی متر می باشد، یک پروتز درون هر باسن قرار می دهد، این پروتزها از جنس سیلیکون می باشد.

این جراحی با بیهوشی انجام می گیرد و به مدت دو ساعت زمان بر خواهد بود. در این جراحی در دو چین پایین باسن برش هایی کوچک ایجاد می شود و می توان پروتز های در نظر گرفته شده در نواحی زیر فاشیا، لابلای عضلات باسن و زیر عضلات باسن قرار داد. که این امر باید با مشورت شما و پزشک نهایی باشد.برش ها به اندازه چهار سانتی متر با مقعد فاصله خواهد داشد

مراقبت های بعد از پروتز باسن

شما در روز اول باید استراحت مطلق داشته باشید و در روزهای بعدی هم فعالیت های سنگین و همچنین رانندگی نباید داشته باشید.
شما می توانید پس از هفته های دوم فعالیت های نرمال را به راحتی انجام دهید. دو تا سه هفته در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید و به هیچ عنوان از کرم های برنزه برای باسن خود استفاده نکیند.

دوره نقاهت پروتز باسن

برای دستیابی به نتایج مشخص شما باید دو یا سه هفته از نوار مخصوص در قسمت های تحت عمل استفاده کنید. متأسفانه کمی آزار دهنده است، اما لازم است.

 

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

چشم ها مهم ترین ویژگی صورت هستند. آنها همیشه اولین چیزی هستند که دیگران به آنها نگاه می کنند. زیبایی چشم ها با پوست...

جراحی زیبایی پلک بالا و پایین

جراحی زیبایی پلک بالا و پایین

یکی از جراحی های زیبایی صورت جراحی پلک می باشد. کسانی که خواهان چشمانی زیباتر هستند در سنین جوانی معمولا بیشتر به سراغ...

جراحی لیفت ران

جراحی لیفت ران

عمل جراحی لیفت ران با کاهش پوست و چربی اضافی، مجدداً ران ها را تغییر می دهد و در نتیجه پوست نرم تر و خطوط متناسب تر در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.