۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

لاغری سریع شکم

برای افراد پیش می آید که از رژیم های غذایی و ورزش های سنگین برای لاغری سریع شکم نتیجه نمی گیرند و خسته می شوند. آنها دوباره به رژیم غذایی و محدود کردن کالری دریافتی و ورزش های سنگین رو می آورند و باز هم نتیجه نگرفته، ناامید می شوند و هدف خود را فراموش می کنند. احساسی که فرد بعد از تکرار این روند دارد می تواند بسیار مآیوس کننده باشد. افرادی هم هستند که از کاهش کالری دریافتی و ورزش های سنگین عاجزند و تمایل دارند که به سرعت به هیکل ایده آل خود برسند. برای اینگونه افراد راهی برای لاغری سریع شکم وجود دارد؟  آیا درباره روش لاغری مدرن یا همان لیپوماتیک شنیده اید؟

همگی از خطرات رژیم های غذایی سخت و محدود که مواد مغذی را به مقدار کافی به بدن نمی رسانند، آگاهی داریم. شاید اینگونه رژیم ها در مدت زمان کوتاهی موجب پایین آمدن وزن بدن با سرعت بالا شوند، ولی آیا مضرات اینگونه رژیم ها به نتیجه آن می ارزد؟ ریزش مو، شل شدن پوست، شکسته شدن ناخن ها همگی عکس العمل هایی است که بدن فرد در برابر رژیم های غیر استاندارد از خود نشان می دهد. این علائم باید جدی گرفته شوند و نباید سرسری از کنار آنها عبور کرد.

لاغری سریع شکم
لاغری سریع شکم

لاغری با لیپوماتیک

در مواردی دیده شده که چربی بیش از حد شکم بر ستون فقرات فشار وارد آورده و جدای از بحث زیبایی ظاهری، برای سلامتی بدن خطرناک است. در افرادی که مشکلات زانو دارند، با پایین آوردن وزن خود می توانند تا حدی از زانو درد بکاهند و یا افرادی که پوکی استخوان دارند، کاهش وزن یک مورد ضروری است. پس لاغری همیشه انتخابی نبوده و به ظاهر فرد مربوط نمی شود و گاهی برای کاهش وزن و حذف چربی ها، اجبار وجود دارد.

لیپوماتیک یک نوع روش جراحی کم تهاجمی بوده که برای لاغری شکم، پهلو، بازو ( لیپوماتیک پهلو و لیپوماتیک بازو ) و … انجام شده و یک روش سریع لاغری می باشد. بسیاری از افرادی که به دنبال لاغری شکم خود هستند، به دنبال روشی کم ضرر بوده و تمایل دارند تا نتیجه را سریع مشاهده کنند. نسبت به روش های قدیمی و جراحی های لاغری مانند لیپوساکشن ، لیپوماتیک شامل فوائد بسیاری می باشد که در ادامه به آنها می پردازیم. 

فواید لیپوماتیک

  • کبودی خفیف تر پوست
  • درد بسیار خفیف تر
  • ایمنی و موثر بودن
  • دوره نقاهت سریع تر
  • بهبود سریع پوست
  • عدم آسیب به بافت های دیگر بدن

پیکرتراشی با لیپوماتیک روشی ایمن و موثر بوده که امروزه بسیاری از افراد با مقاصد مختلف، از آن بهره می برند و از نتایج آن شگفت زده می شوند.

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.