۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

ورزش بعد از ماموپلاستی

ورزش بعد از ماموپلاستی

به طور کلی زمانی که سینه بزرگ می شود ، افتادگی پیدا کرده و فشار زیادی بر روی ستون فقرات ، مهره ها ، کمر و پشت وارد می کند ، بیمار به دنبال اصلاح آن می باشد . روش های مختلفی برای کوچک کردن و یا بالابردن پستان وجود دارد . از جمله تکنیک لیفت سینه عمودی ، لیفت داخلی ، لیفت با پدیکول تحتانی و روش گرافت آزاد نوک سینه می توان اشاره کرد .

مراقبت های بعد از ماموپلاستی را باید تا ۲ الی ۳ ماه داشته باشید تا محل زخم کاملا بهبود یابد . دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام جراحی سینه و لیپوماتیک و بسیاری از جراحی های پلاستیک می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۰۲۱۲۲۷۷۰۵۸۲ و ۰۹۱۲۹۳۳۰۲۵۲ تماس گرفته و یا برای ارتباط با دکتر با اینستاگرام وی در ارتباط باشید.

علل ماموپلاستی

بزرگی پستان در خانم ها می تواند عوارض زیادی را داشته باشد . ماموپلاستی هم اندیکاسیون درمانی دارد و هم اندیکاسیون زیبایی . این جراحی همراه با برداشتن بافت و لیفت پستان است . در سنی که مادر در زمان شیردهی است و شیردهی هنوز تمام نشده است ، ماموپلاستی نباید انجام شود .پستان بزرگ در بارداری های بعدی می تواند مانع از شیردهی شود یکی از مسائلی است که باید در خانم های جوان به آن توجه شود .

ورزش-بعد-از-ماموپلاستی

ورزش-بعد-از-ماموپلاستی

لیفت سینه با پدیکول تحتانی

این روش ماندگاری بیشتری دارد . البته این تکنیک برای سینه هایی که افتادگی شدید دارند مناسب نمی باشد . در برخی موارد برای بهتر شدن نتیجه جراحی از روش پروتز سازی با بافت سینه استفاده می شود . در این روش بافت میانی سینه را به صورت فلپ بالا می برند و بالای سینه را پر می کنند . این باعث می شود هم حجم سینه پر شود و هم ماندگاری بیشتری نسبت به روش های دیگر داشته باشد .

سن ماموپلاستی

خانم های بالای ۱۸ سال کاندید این جراحی هستند و عمدتا خانم هایی هستند که زایمان داشته اند .

ورزش بعد از ماموپلاستی

مراقبت های بعد از ماموپلاستی را باید تا ۲ الی ۳ ماه داشته باشید تا محل زخم کاملا بهبود یابد . یکی از سوالات شایعی که افراد می پرسند اینست که بعد از ماموپلاستی می توان  ورزش کرد ؟ در حقیقت باید گفت تا زمانی که کامل بهبود نیافته اید ورزش نکنید . این به این معنا نیست که هیچ تحرکی نداشته باشید . بعد از هفته سوم شروع به پیاده روی آهسته کنید. بعد از یک ماه شروع به ورزش های هوازی و سبک کنید . در ههفته ششم تا هشتم انجام ورزش هایی نظیر دو ، دوچرخه سواری تردمیل و شنا بلامانع می باشد . در هفته دوازدهم تا هجدهم انجام حرکات ورزشی شدید بدنسازی با وزنه و ورزش های استقامتی را می توان انجام داد.

مطالب مرتبط با این مقاله :

لیفت سینه 

جراحی کوچک کردن سینه

جراحی کوچک کردن سینه در مردان 

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.