۰۹۱۲-۹۳۳۰۲۵۲ - 021-26420665
تهران، شریعتی- خیابان دستگردی (ظفر)- بعد از تبریزیان نرسیده به کازرون- روبه روی نان و شیرینی ظفر- پلاک 83 - طبقه 3- واحد 21
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

ویژگی بینی های گوشتی

یکی از مواردی که در نتیجه جراحی بینی بسیار موثر می باشد، پوست بینی است. از ویژگی بینی های گوشتی پوست ضخیم آن می باشد، از این رو جراحی بینی گوشتی ، کمی دشوارتر و تکنیکال تر از جراحی بینی استخوانی می باشد. انتخاب جراح بینی مناسب در نتیجه جراحی نقش بسزایی دارد. در روش های نوین نتیجه جراحی بینی های گوشتی بسیار رضایت مند تر از قبل می باشد. در این روش سعی می شود تا به جای برداشتن غضروف ها آن ها را تقویت نمایند. زیرا در بینی های گوشتی غضروف ها بسیار ضعیف می باشند. هدف اصلی از جراحی بینی های گوشتی، کاهش گوشت و بافت قسمتی و اضافه کردن آن به قسمت دیگر می باشد. نوک بینی، در نتیجه کاهش غضروف ها از ناحیه تحتانی بینی کوچک تر می شود و پایه ی بینی نیز با این روش تقویت می شود.

 

ویژگی بینی های گوشتی

 

خصوصیات و ویژگی بینی های گوشتی

به طور کلی پوست بینی های گوشتی ضخیم می باشد و بینی های گوشتی از لحاظ عضله ضعیف می باشند و دارای غضروف و استخوان ضعیفی هستند. میزان ضخامت بینی های گوشتی در افرادهای مختلف و نژادهای مختلف، تفاوت دارد. از دیگر خصوصیات بینی های گوشتی این است که نوک بینی دارای غدد چربی فراوانی می باشد و پوست آن نیز چرب و براق است. از دیگر نشانه های بینی گوشتی، این است که نوک بینی پهن و بزگ می باشد و زمانی که از پایین به بینی نگاه می کنیم بینی حالت ذوزنقه و یا نیم دایره دارد

پوست نیمه بالایی بینی های گوشتی نازک تر از ناحیه تحتانی آن می باشد. همین امر باعث می شود تا غضروف های بینی های گوشتی غیر قابل لمس و غیر قابل مشاهده باشند. و به دلیل این که ناحیه پایینی بینی های گوشتی، پوستشان ضخیم تر است، نوک بینی افتاده و پهن می شود.

 

به طور کلی نشانه های بینی گوشتی شامل موارد زیر می باشد:

  • نوک بینی بزرگ و پهن
  • نوک بینی افتاده
  • غضروف و استخوان و ساختار بینی ضعیف
  • پوست ضخیم بینی
  • دارای غدد چربی فراوان در نوک بینی

 

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت، دکتر سلیمان زاده

دارای بورد جراحی عمومی (پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی)

جراح بینی و جراح لیپوماتیک و لاغری با لیپوماتیک

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده
دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی شامل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، رینوپلاستی و … هستند. جهت گرفتن وقت مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

جراحی بینی طبیعی چگونه است؟

جراحی بینی طبیعی چگونه است؟

عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از راه های رفع ناهنجاری در بینی و هماهنگ کردن شکل ظاهری آن با سایر اجزاء صورت است....

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.